Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltam egy youtube videót...

Feszter1992 kérdése:

Csináltam egy youtube videót smink témàban, de nagyon kevesen nézték meg eddig, tényleg ennyire rossz lett?

Figyelt kérdés

Vêleményeteiket előre is köszönöm!

Ha megnêzitek azt is nagyon szépen köszönöm!😊

[link]



2019. febr. 6. 07:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Milyen szép vagy :)

Amúgy nem rossz video . Csak a kamera lehetne egy kicsit közelebb az arcodhoz de amúgy nincs más baj vele.

2019. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest hogy első videó nagyon profi lett, gratulálok, ügyes vagy. Sajnos a YouTube ajánló algoritmusa úgy működik, hogy a kicsiknek semmi esélye arra, hogy bekerüljön az ajánlóba. Adj a videó leírásához olyan kulcsszavakat, amikre te rákeresnél vagy tudod, hogy rákeresnek azok akik ilyen tartalmat szeretnének látni. Meg terjeszd máshol. Így hátha eléri azt a nézőszámot amivel már foglalkozik az ajánló algoritmus.
2019. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek nagyon profi videó, mindenki így kezdi. Csinálgatni kell a tartalmakat, jó kulcsszavakat adj hozzá hogy a youtube könnyen kilistázza és így többen többen fognak majd rátalálni és így egyre jobban kilistázza majd.
2019. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk en szemely szerint csak olyat nezek, ami alatt beszelnek
2019. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy tipp a jövőre, hogy jobb legyél: Legközelebb a videó elején mesélj egy kicsit arról a termékről amit használni fogsz. Miért ezt választottad, van-e már tapasztalatod vele vagy most fogod használni először. Ez utóbbi izgalmas tud lenni, de ha a néző nem tudja azt hiszi, hogy ezerszer megcsináltad már és ezután is olyan amilyen.
2019. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég profi lett első videónak. Én szeretem ha beszélnek is közben főleg első videóknál jó ha megismer a közönség. A zene egy picit idegesítő
2019. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen Köszönöm Mindenkinek a válaszokat!

Az építő jellegű kritikát megfogadom, a következőt már ugyis beszélősre terveztem , illetve alá narrálok majd szerintem egy rövid bemutatkozás után. És valóban közelebbi felvételt is csinálok hogy jobban látszódjon a smink. Még egyszer köszönöm hogy megnéztétek! :)

2019. febr. 6. 12:15
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen abszolúte nemzetközi színvonalú. Amit javíthatsz:


-technikák elmagyarázása


-arcforma, bőrtípus és szín elemzés. Miért működik az adott túnussal ez a rúzs? Kin mi hat közönségesnek és miért? Mi alapján választassz ecsetet? Hogyan tervezed meg a sminket? Miaz adott termék funkciója?


-az idegesítő liftzene csökkentése.


-közelíts rá arra ami fontos. Túl sok a háttér de nem látni a lényeget.


-olyasmiről szóljon amiről nem találsz videót. Önmagától ez a smink nem új, 10 perc alatt 50 ilyet találok. Próbálj friss, egyedi tartalmat készíteni.

2019. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja és kimaradt hogy ne ismételd magadat. A jobb szemed kifestése alapján evidens, hogy hogy készül a bal. Nyugodtan kivághatod, az emberek hajlamosak átugrani az uncsi részeket.


Az is jó ha több fronton szórakoztatod a népet. Pl alapozás közben beszélhetsz a bőr tisztításról vagy a smink eltarthatóságáról.

2019. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Promó ötlet : keress vendégeket. Statiszikailag kevés az esélye hogy minden néződ úgy néz ki mint te. Minél változatosabb a csatorna, annál jobb.


Hívd meg pl a jógás csatornából a lányt, ő lesz a modell a napüdvözlő póz ikhlette sminkhez. Te meg menj át hozzá jógázni, mindketten kaptok új nézettséget a másik követőitől.

"Cserélj sminket" a másik sminkessel.

Hívj be valami váratlant. Pl durva pattanásos, égési sérült, szemüveges, izzadós stb modellt.

2019. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!