Hogyan legyek szebb?

Figyelt kérdés
Naponta látok szebbnél szebb lányokat akik nagyon szépek alapból én meg csak egy duci izé vagyok akit mindenki bánt és semmi önbizalma.. Fogyni akarok de nem tudom hogyan de már utálom magam.. Mindig mikor elkezdek fogyni akkor feladom vagy arra gondolok hogyha a jövöben nem fogok fogyni oda az egész:(( Mit tegyek hogy ne egyfolytában a jövőn rágódjak vagy ilyenek?? Hogyan fogyjak és hogyan legyek csinosabb? Sminkelni nem szeretnék még. 13/L

2017. dec. 4. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és most volt gipszben a lábam ezért nem tudom nagyon megerőltetni magam.. Nehéz így fogyni/sportolni
2017. dec. 4. 17:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány kg és hány cm vagy? Mennyi szeretnél lenni?


A szépség relatív (mindenkinek más a szép). Hozd ki magadból a legtöbbet.☺ olyan úgyse leszel mint a többiek (mármint ne akarj senkire hasonlítani, fejleszd inkább magadat). Jó hogy te se sminkelsz még, nem az a megoldás. Bízz magadban, az önbizalomhiányos embereken "meglátszik", hogy elégedetlenek.


13/L

2017. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
13 évesen bőven korai ez. Majd ha 20 leszel, vágj bele...
2017. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok és 1 év alatt 4-6 kg-t fogytam,mert rosszul éreztem magam a bőrömben,161 cm és 56 kg voltam,annyira nem volt vészes,de nekem akkor se tetszett és fogyni akartam,ami sikerült és azért látszik az eredmény...Nem 1 ember mondta :)

Most 165 cm és 50-51 kg vagyok.

Figyelj ne foglalkozz a gonosz emberekkel,tudod... egyik fülön be,másikon ki :)

De amúgy nem olyan nehéz fogyi,mint látszik. Mozgj többet, egyél kevesebbet.

Bízok benne,h sikerülni fog neked,h fogyj :)

Hány kg és cm vagy egyébként?

2017. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
178cm és 68 kg
2017. dec. 9. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
de magas leszel te lány:O
2017. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is...aztamindenit de magas vagy.

Másodszor 68 kg hozzá pedig tiszta normális.

Szóval nem hinném,h duci lennél.

2017. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!