Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen karórát ajánlanátok?

Sör-rétes kérdése:

Milyen karórát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Párom meg szeretne lepni egy karórával születésnapomra,viszont egyikünk se ért hozzá...

Melyik márka jó stb.

Árba 50.000ft-ig kb



2019. febr. 9. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Fossil,vagy Mark Maddox,esetleg Daniel Klein.
2019. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha tényleg jó órát szeretnél, akkor Calvin Klein, Michael Cors, Daniel wellington, mvtmt meg ezeket szerintem felejtsd is el :) Ott nem a minőséget fizeted meg elsősorban, hanem a márkanevet. Milyen óra érdekelne? Kvarc? Mechanikus? Naponta hordanád? Milyen körülmények között hordanád? Munkába, színház, opera, mindenhova? Anélkül, hogy ezeket tudnánk, nehéz választ adni, mindenki fog mindent írni, ami eszébe jut. Ha 50 ezer alatt akarsz, jó minőséget, akkor leginkább a kvarc a csapás (habár nekem van több 50 ezer alatti automata órám is (ami mechanikus egyik fajtája). Ha 50 ezer alatt szeretnél mechanikus órát, akkor igazából Seiko, Orient, vagy valami használt, ami szóba kerülhet. Seikonak vannak egész jó kvarcórái 50 ezer körül, vagy azalatt. Esetleg nézd meg a "Seiko 5" felhozatalát, abban valszeg találsz neked tetszőt, és ár-érték arányban is egész jók, főleg ha megkeresed a neten a legolcsóbbat (lehetőleg megbízható helyről). Ne szíj alapján vegyed, mert azt utólag is le lehet cserélni, vannak bőrdíszművesek, akik csodaszép egyedi szíjat tudnak csinálni szinte bármihez.


Ha van bármi kérdésed, nyugodtan írj, vagy lépj be facebookon a használt órák eladása / vétele / cseréje csoportba, ott is sokan szívesen segítenek.

2019. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a csoport marha jo en is ott vettem nemreg egy Orientet meg most fogok egy Seiko orat is venni!
2019. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Orient vagy seiko.
2019. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Seiko, Orient, Citizen, Casio.
2019. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!