Mire való a bonder?

Figyelt kérdés
Olyasmit olvastam róla, hogy egy kétoldalú ragasztó gyakorlatilag és a gél lakk alá kell felvinni. Na most ezt is kell fixalni lámpázas után? És ha saját köröm megerositessel csinálom a géllakkozast, akkor nem lesz túl sok réteg a körmön a két három réteg lakkal együtt? Eddig sosem használtam bondert géllakkozásnal, ezért kérdezem ezeket a dolgokat. Nagyon fontos, hogy használjunk, vagy annyira nem? Nekem nélküle is 3-4 hétig simán szép a lakkozás (tovább is az lenne, csak gyorsan nő a körmöm, így 3 hetente lakkozom újra.).
2019. febr. 15. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha eddig is bírt 3 hetet, akkor minek akarod használni? Ha meg nem, akkor ez nem tesz csodát, rossz a technika.

Egy megfelelően előkészített (portalanított, zsírtalanított, mattított) körömre egy jó minőségű anyag mindenféle csodaszer nélkül tartós lesz a megfelelő technikával készítve. Legyen az porcelán, zselé vagy lakk.

2019. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem Feltétlen akartam használni, csak érdekelt, hogy pontosan mire is való. Mint mondtam, tökéletesen bírja bármeddig a lakk a körmömom szerencsére. Ha nem nőne gyorsan a körmöm elég lenne 4-5 hetente lakkozni.
2019. febr. 15. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!