Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi ideig gyógyul a helix PC?

Mennyi ideig gyógyul a helix PC?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 21:27
 1/5 anonim válasza:
46%

Azt mondják, hogy 4-6 hét, de nekem 2,5 hét után már teljesen begyógyult.


Ez egyénfüggő.

2019. jan. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több hónap után
2019. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap-2 év. A seb, duzzanat és az éles fájdalom néhány hét alatt elmúlik, de továbbra is érzékeny marad. A teljes gyógyulásig vigyázni kell rá, nem szabad sokat piszkálni és kicserélni, mert újra begyulladhat. Tehát nem mindenkinek fáj folyamatosan 2 évig. Ez hajlamtól és a szúrás helyétől is függ. A teljes gyógyulás azt jelenti, hogy a szervezet teljesen hozzászokott és már nem okoz problémát. Ha van pl. fülbevalód régóta, ahhoz tudod hasonlítani az érzést.
2019. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már több mint fél éve van, és még most is van olyan, mikor elkezd fájni, és néhány napig fáj. Szóval igen, amit a 3-as válaszoló is írt. :)
2019. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több, mint fél évig gyógyultak a hélixeim, de 1 év után is előfordult, ha durvábban értem hozzá megvérvett.
2019. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!