Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek miből áll a mindennapi...

Nektek miből áll a mindennapi sminketek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Krém,vékony alapozó,szemhéjpúder,esetleg spirál. 35N de 25-nek hisznek :D. De igaz, semmi mű vackot amúgy nem használok,este natúr olaj az arcomra és kész.
2019. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Mindennapi smink: korrektor, szempillaspirál, szemceruza, szemöldökpor.
2019. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Korrektor a szemem alá, kis alapozó, szemöldököm egyformára próbálom tölteni. Szemem alatt kihúzom porral, spirál, pír, rúzs.


Múltkor erősebb rúzst tettem fel, általában natúrt szoktam, kolléganőm megjegyezte, hogy juj, ki vagy sminkelve? Mondom neki, hogy ő még nem is látott engem smink nélkül, akkor nézett nagyot.

2019. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
77%
Primer, alapozo, korrektor, puder, bronzosito, highliter, szemoldokceruza, szemre nem hasznalok semmit mert muszempillam van.
2019. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
BB krém, púder, szempillaspirál, korrektor. A számat körömvirág krémmel szoktam bekenni, nyáron csak labello.
2019. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
előszöris rózsavízzel felébresztem magam (:D), korrektor, púder, szempillaspirál. néha teszek egy kevés szemhéjpúdert a szempilláimhoz, így ez egy kicsit szemhéjtus hatást kelt, csak sokkal lágyabb annál
2019. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Átmosom az arcom egy vizes bázisú zselés lemosóval,átfésülöm színtelen zselével a szemöldököm,és ajkaimra használok ajakápolót.

Ha feltűnő,gyulladt pattanásaim vannak,akkor arra használok korrektort.

Szempillámat festetem kozmetikussal.


Alkalmi smink: + szempillaspirál + natúr szájfény

2019. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Arcápolás után korrektor, aztán púder, szempillaspirál és labello.
2019. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Arctisztítás, arcápolás, majd BB krém, korrektor, szempillaspirál. A számra csak (színtelen, fénytelen) ajakápolót használok.

25l

2019. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A többiek után olyannak fogok tűnni, mint aki egy kiló vakolatot ken a fejére, pedig teljesen természetes hatású a sminkem :D Alapos arctisztítás és hidratálás után alapozó, korrektor a szem alatti karikákra és ha van, akkor a pattanásokra, transzparens púder, pirosító, kontúr, highlighter, szempilla alapozó, szempillaspirál.

25N

2019. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!