Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek mibol all a mindennapi...

Nektek mibol all a mindennapi sminkrutinotok? Ez soknak szamit?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, minden nap hasznalok szemoldokzselet, szempillaspiralt, ajakapolot, de a heten 2 nap ( amikor tesifelmentesem van, mert kulonben leiizadnam) hasznalok pluszban korrektort a szem ala es atlatszo fixalo pudert es esetleg highlitert mert szerintem baromi jol nez ki es imadom. Borom amugy kb tokeletes szerencsere csak nagyon sotetek a karikaim es a szemem kornyeke.

2018. febr. 28. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem sok egyaltalan.

Nekem eleg valtozo, hogy hogy sminkelek. Ha nulladikra kelek, akkor alapozo, korrektor, szemoldokpomade, szempillaspiral, highlighter es ajakapolo.

Ha elsore kelek, akkor tusvonalt is beiktatok illetve bronzositot.

Ha meg baratokkal talalkozom oda elegge kisminkelem magam, en igy erzem jol magam.🤷🏼

17L

2018. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez egy adag szemceruzát, szempillaspirált és rúzst jelent!
2018. márc. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: Nem, ez nem sok! Mondhatni: ideális!
2018. márc. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Micellás vízzel lemosom az arcom, kis hidratáló krém, szem alá korrektor, a szememre már rá van tetoválva a tusvonal így azt megúsztam, szemhéjra a maybelline color tattoo tégelyes szemhéjfestéket teszem, sikerült levadászni a matt világos nude verziót így alap+púdert kiváltja, szempillaspirál és ha kicsit ki akarom puccolni magam akkor a szemhéj köré teszek egy kis barna és vörös szemhéjfestéket.
2018. márc. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem használsz sok sminket nyugi:) én kevés alapozót szoktam, korrektort, és szempillaspiralt:) 15/l
2018. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem használok.

24F

2018. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jo. En kozmetikus tanulokent kb igy sminkelem ki magam. Ha esemenyekre megyek akkor teljes smink. Mindennapokra ez tokeletes, megspekelve egy kis szemceruzaval, es ha egy honapban egyszer bőrhibaim vannak, akkor egy kis pötty korrektor.

Áldottnak érzem magam a szép bőrömért.

Remelem nagyon alaposan lemosod a sminked, h megorizd a szépségét!

Lemosasi rutinom: ketfazisu sminklemoso (olajos) leviszi szinte az egeszet, ha ugy van egy kis arctej is johet. Micellas viz, leszedi a maradekot, vegen szappanos/arclemosos vizzel mosom meg az arcom hogy felfrissuljek, heti 2x szivaccsal is megmosom a radírozó hatásért. Ha a bőröm igényli akkor hidratáló tonikot használok, de általában hidratáló krém az utolsó lépés, tonik nélkül. :)

21/n

2018. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok. Én 14 évesen még nem sminkeltem mert nem érdekelt a téma. 18évesen kezdtem minden nap sminkelni.

A napi smink rutinom:

-bb krém

-korrektor

-szemöldökceruza

-szemöldökzselé

-szempillaspirál

-pirosító

-néha rúzs, ez kedvtől függ

-és ha több időm van szemhélyfesték meg tus

2018. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!