Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Középiskolába ez nagyon sok...

Középiskolába ez nagyon sok smink?

Figyelt kérdés
Használok alapozót, ha kell korrektort szájfényt,szemhéjpúdert és tust
2019. febr. 18. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy kérdésem van: Középiskolába(egy átlagos napon) minek kell smink?
2019. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Sok. Nagyon.
2019. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
De egyébként sok, igen.
2019. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Le leszek pontozna de szerintem nem annyira nagyon sok..

De pl szemhéjpúderbol ne erős színeket használj hanem valami halvány barack szint... De azért az se mindegy hogy 9.es vagy 12.es vagy e mert azért van különbség egy 14-5 éves es egy 19 éves között

2019. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha küldenel képet (nem feltétlenül magadról, hanem a neten keresel), akkor könnyebb lenne megmondani, mert ha valaki csak alapozot használ, az is lehet sok...


És hány éves vagy?

2019. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon sok
2019. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

Mutatsz képet? Mennyire durván használod ezeket.


Mert lehet szolidan s visszataszítóan is ezeket használni, de az emberek zöme túlzásba viszi.


Plusz tizenévesen nagyon oda kell figyelni a bőröd lélegzésére, főleg a patik, miteszerek s gyulladások miatt.


Te minek sminkelsz? Csak azért mert a legtöbb sablon fejű csaj is ezt nyomja?

Elárulom az értelmes pasik ezerszer jobban funtak a természetesen szép arcú lány/nőért, mint a sminkeltekért.


Javaslom, hogy inkább feszesítő, alakformáló edzésre, megfelelő étkezésre, folyadék bevitelre ügyelj + legyen mihez értésed.

Ezeknek idősebb korban lesznek főleg eredményei. 😉


Közeledek 30hoz de sokan azt hiszik tizenéves éveimben járok.😂

A korombeliek közt körbe nézek olykor és sokkol mennyire öregebbnek látszanak 😞 + 15-30 éveseknek néznek ki...kivéve 2 ember a kb 50ből.


Az iskola "nagy menői" pedig főleg rottyon vannak külsőleg 😅


A folyadék bevitelt se vételten írom, rengeteg folyamathoz kell a szervezetben s az egyik a bőröd!


Számolj utána mi a minimum a szervezetednek s gondolj bele, hogy mennyivel kevesebbet iszol egy nap s egy hét alatt - hosszabb távon bele se mernek gondolni az emberek.


2 alkalmazottam van kezem alatt a vállalkozásomban, de nagyon keveset ittak (napi 1-2kávé +2-4dl átlagba), jó ideje rájuk van parancsolva: Tessék szépen inni.


A közérzetre s teljesítményre is hatással volt ez a változás, pedig nagyon apró dolognak tűnik.


Ne a sminken agyalj többet, hanem önmagadon.

Személyiség, mihez értés, siker, jövő, milyen életvitelű nő szeretnél lenni.


Sokan semmihez se értenek csak amiről papirjuk van, de van hogy ahhoz se 😂


Sok sikert!

2019. febr. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha erős színeket használsz az sok. Szerintem a szemhéjpúder is sok. Ha szépen alapozol és megfelelő mennyiségű terméket használsz akkor az alapozót és a korrektort nem nagyon lehet észrevenni. Ha csak egy vékony rövidebb tusvonalat húzol az szép és szerintem nem sok, ha fél centi vastag 3cm-es cicavonalat húzol az megint túlzás. Egy nude szájfény nem sok, egy neonpink sok.

Azzal szerintem nincs baj ha vékonyan alapozol és használsz korrektort, vekonyan kihúzod a szemed tussal.

2019. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem sok. Ha hozzád illő, természetes színeket használsz és szépen teszed fel, akkor szinte meg sem látszik. Az alapozónak és a korrektornak pont ez a lényege, hogy legyen egy egységes, szép alap, tehát nem az a lényege, hogy 5 réteg narancssárga festéket kensz magadra. A szemhéjpúder is lehet nude, földes, barackos árnyalatú, ami megint nem feltűnő, mert nem csak a csillogó, lila létezik. A szájfény sem csak vadító cseresznyepiros lehet. Úgyhogy ez nem feltétlenül sok. Szerintem nincsen vele baj. Én is sminkeltem középiskolában. Miért? Azért, mert sminkelve szebb voltam, ennyi. Ma ugyanezért sminekelek munkába, nem tudom mi ebben a furcsa. Tiniként ugyanúgy zavart, hogy bőrhibáim vannak vagy nem látszik a szempillám stb., úgyhogy segítettem rajta. Ennyi.
2019. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Olyat és azt használj, ami tetszik/illik hozzád. Nem kell felvenni ezeket a kilométeres szövegeket, amiket lenyomnak itt a természetességről. Úgy nézz ki, ahogy jól érzed magad. Egy iskolában a tanulás számít, a külsődhöz senkinek semmi köze.
2019. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!