Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kipottyanhat a bogyós orrpierc...

Kipottyanhat a bogyós orrpiercing?

Figyelt kérdés
most vettem egy új piercinget az orromba,mert nagyon megtetszett egy a boltban..be is raktam nem volt gond. de félek,hogy kipottyan majd..mert eddig kampósom volt és az még akkor se jött ki,ha akartam..:)
2010. júl. 1. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

én az első berúgás alkalmával elhagytam:D

amúgy igen, könnyen kieshet.

2010. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nagyon könnyen kiesik. Nekem is van bogyós, és szép meg minden, de nekem olyan durván kitágult a piercing körül a lyuk az idők folyamán(2év), hogy a kis bogyó ami ugye kívül van(és a köves is) belesüllyed a lyukba :D

Bogyósat simán el lehet hagyni. Válassz kampósat sok szép van azok közt is. Nézz el az Apacsba *-*

2010. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SzilKa ***** válasza:
Nekem ritkán esik ki, de ha mégis elhagynám, van tartalék, C&A-ban lehet kapni egyszerre 5-öt, kb. 1800-ért. Előtte én is spirálosat hordtam, mert nem bíztam a bogyósban, de a bogyós sokkal kémyelmesebb.
2010. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!