Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkelek ha holnap...

Hogyan sminkelek ha holnap megyek szempillát építtetni?

Figyelt kérdés
Holnap megyek pilláshoz és ugye a szem alá ráteszi azt a ragacsos valamit így ha teszek alapozót oda akkor az onnan lejön és utána ha teszek oda újra akkor az már elüt az arcom többi részétől... smink nélkül nem szeretnék lenni,az ilyen válasz nem erdekel

2019. márc. 4. 10:31
 1/5 anonim válasza:

Eddig hogy oldottad meg?

Ha pedig első pillázásod hidd el smink nélkül a legjobb menni.

Én mindig így megyek ugyanis miután kész könnyezik a szemed mintha sírnál ezáltal az orrod is folyik szóval hülyébben néznél ki hogy az alapozót szeded le Mikozbe torlod szemed,orrod mint alapozó nélkül menni...miért kozmetikushoz is fölkensz fölösleges sminket amit úgy is leszed?

2019. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetertek az első válaszolóval, semmi ertelme kisminkelve odamenned. Max egy kis korrektor de alapozót mineeek. Könyörgöm ne legyetek mar ilyen sminkfuggok jogy utcara is full makeupban mertek kimenni. Atyaam
2019. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Plusz a pillás úgyis lemossa a szemkörnyéket, úgy meg idiótán fogsz kinézni, ha a többi helyen marad a smink. Utana 48 órát nem érheti víz, ergó semmi lemosó sem, én ilyenkor egyáltalán nem is sminkelek 2 napig.
2019. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még jó hogy írtam,hogy az ilyen válasz nem erdekel. Nem azért akarok sminkbe menni mert sminkfüggő vagyok hanem azért mert közvetlen utána olyan helyre kell mennem ahol fontos a jó megjelenés.
2019. márc. 5. 07:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor jobban jársz ha smink nélkül mész pilláshoz és ott gyorsan kisminkeled magad utána. Bár lemosni akkor sem fogod tudni utána 2 napig, különben nagyon hamar ki fognak hullani a pillák.
2019. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!