Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon gáz ha egy fiú használ...

Nagyon gáz ha egy fiú használ “sminket”?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy magyarázzam el. Látszik néhány pattanás helye, kis bőr hiba az arcomon és ezt szeretném valamilyen korektorral eltüntetni.

Létezik valami bőr színű készítmény ami nem látszik és akár egy fiú is használhat?



2019. márc. 5. 00:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Igen, gáz!
2019. márc. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem gàz! Sőt, szerintem még mindig jobb egy észrevehetetlen korrektór, mint a pattanás.
2019. márc. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Igen, gáz. Sőt, azzal még rontasz is a helyzeten, mert nem hagyod meggyógyulni.


Borogasd kamilla vagy körömvirág teával. Igyál napi minimum 2 liter vizet. Itt a jó idő, napoztasd az arcod. A napsugárak is segítenek a gyógyulásban.

2019. márc. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ.

Én vaskalapos vagyok, szóval szerintem egy férfi nem sminkel, nem festeti a szakállát, nem hordja a zokniját a térdén stb.


Ajánlom figyelmedbe azokat a "férfiakat" akik sminkelnek, hogy te azonos szinten kezeled-e magaddal. (tehát vagy e olyan piperkőc mint ők, mert ebben az esetben nyilván meglesz a közeged amiben elvagy, ha meg nem hát akkor a többi fiú elég gáznak fog ítélni, de még sok csaj is)

2019. márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem az embereket, hogy lehetnek ennyire intoleránsak olyan dolgokkal kapcsolatban, amivel a másik nem is okoz nekik sérelmet. Ha úgy érzi jól magát, hogy korrektort tesz rá, akkor hadd tegyen, anélkül, hogy elítélnétek. Annyira különbözőek az emberek, fölösleges megbélyegezni bárkit is. Egy szó mint száz: nem gáz! Persze egészségügyi szempontból talán tényleg jobb lenne a pattanásoknak, ha szabadon lennének, de attól sem fog lerohadni az arcod, ha korrektort raksz rá. A megfelelő arctisztítás fontos. Korrektorból is vannak természetes készítmények (pl Alverde). Napra viszont ne menj, az hülyeség, csak jobban beégeti a megmaradt foltokat.
2019. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Inkább tüntesd el, mint látsszon! Első meg ne cikizze, biztos irigy rá! A pcsát rinyálsz, kedves első!
2019. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

tkp miért is gáz ha egy fiú odafigyel magára és igyekszik jól kinézni? szerintem sokkal gázabb amikor tiszta vörös kelés az egész feje, és még büszke is rá, hogy ő milyen macsó(/igénytelen)

nyugodtan használj korrektort. szerintem menj be az első drogériába, és add elő a problémádat, biztos tudnak segíteni :)

2019. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A pattanások után maradó hegek nem annyira szörnyű látvány, mint ahogy azt te beképzeled magadnak. Mondom ezt úgy, hogy nőként én is nehezen viselem magamon ezeket, és korrektorral elfedem. Mások arcán viszont nem szúr szemet az ilyen átlagos bőrhiba.

Vannak bőrápoló termékek, amik kicsit segítenek, hogy gyorsabban halványuljanak el a foltok, ennek is utánanézhetsz. De a korrektorral sem lassítod a gyógyulást (hacsak nem valami olyan minőségű, ami szintén pattanásokat okoz). Próbálj olyat keresni, ami természetes fényben sem üt el a bőröd színétől, és kis idő múlva sem oxidálódik sötétebbre/sárgásabbra. (Ezért nehéz jó korrektort és alapozót találni.)

2019. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Alverde meg tarsait nem ajánlom,mert olyan természetes ,hogy a sz*Rt nem ér mert nem látszik és drága is.

Nyugodtan használj bőrszinednek és börtipusodnak megfelelő korrektort vagy alapozót. Fél se fog tűnni senkinek.

2019. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
amúgy 9, épp ezen agyaltam, hogy mit van így kiakadva mindenki, ha a korrektornak és az alapozónak pont az a lényege, hogy észre se lehessen venni...
2019. márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!