Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig marad meg egy szemöldök...

Meddig marad meg egy szemöldök festés?

Figyelt kérdés

Mivel még kozmetikus nem szedte a szemöldököm,festeni meg pláne nem festette,így az érdekelne,hogy mennyi ideig marad meg a festék?

Nagyon rossz szemöldököm van,és nem biztos,hogy szedéssel tudna rajta segíteni.

Festéssel megoldható,hogy kicsit formásabb legyen?

Hagytam,hogy más szedje ki és elszedte a formáját és el is vékonyította.

Már kb.1 hónapja kenem ricinus olajjal de mintha semmit nem segítene rajta,pedig a hajamon és a szempillámon van változás :/

Nem tudtam,hogy fogalmazzam meg a kérdést,mert nem vagyok ezekben a dolgokban jártas,sosem voltam kozmetikusnál és sosem festem magam,szóval nem tudtam máshogy megfogalmazni.

Köszönöm ha kapok értelmes választ :)

Egyébként azért szeretném a festést mert unom már hogy minden nap rajzolgatnom kell magamnak szemöldököt. :(



2019. márc. 16. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem már egy hét után elkezd kopni,világosodni de nagyjából 2 hetet kihúz.Igaz én magamnak csinálom, de jó alapanyaggal dolgozom, meg a szemöldököm is sűrű csak néhol világosabb, vagy tűnik hiányosnak.

Igazából sok mindentől függ mennyi ideig tart. Festék minősége, megfelelő felvitel, szemöldök állapota, sűrűsége... Szalonokban, meg gondolom máshol is kozmetikusok csinálnak intense szemöldökfestést az biztos tartósabb a hagyományosnál. Viszomt akinek kevés a szemöldöke annak érdemes sminktetoválásra befektetni, az lényegesen tartósabb és hosszútávon pénztárca barát is.

2019. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy hétig igazán szép a szemöldökfestés, két hét után szinte teljesen kikopik. Ha nagyon ritkás a szemöldököd ez sem fog rajta túl sokat segíteni, mert bár befogja egy picit a bőröd is, az 1-2 nap alatt lekopik. Nekem is ez volt a gondom régebben. Egy betegség miatt foltokban kikopott a szemöldököm, így minden nap rajzolgattam, mert a festés egy hétre sem oldotta meg teljesen a problémát. Egy nagyon ügyes kozmetikussal csináltattam microblading szemöldök tetoválást, ez szuper volt, egy évig bírta amíg ki nem kopott. Azóta hál istennek visszanőtt a szemöldököm és eléggé dús, így már a havi egy szemöldök festés is elegendő. Remélem megoldódik neked is mihamarabb, én is rengeteget szenvedtem ezzel, szóval együttérzek veled.
2019. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Lényegében nem a szépség nekem a fontos,de nyilván nem szeretnék szemöldök nélkül szaladgálni az utcán,a festést pedig már bohóckodásnak érzem,napi 20 perc kell legalább mire valamilyen szinten sikerül egyformára csinálni a szemöldökömet :/

2019. márc. 17. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. egy hétig
2019. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!