Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fájni fog? Orr piercinget...

Fájni fog? Orr piercinget csináltatok hétfőn, és arra vagyok kiváncsi, hogy fáj-e? Tudom elérzéstelenítik, de állitólag utána fog egy kicsit.

Figyelt kérdés
Meg arra vok kiváncsi, hogy kinek tetszik az orr pc??
2010. júl. 3. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem van az orromba és nem kaptam érzéstelenítést bár lehet van olyan hely ahol adnak.Nekem nem fájt csak kicsit kellemetlen érzés volt és azóta sem fájt.Mondjuk amikor kicserélem más színűre az fáj kicsit de kilehet bírni.:) Barátnőmnek utána begyulladt, nekem nem.Gondolom az egyén függő.

18/L

2010. júl. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! én tavaly szeptemberben szúrtam magamnak. :) úgyis túlélhető, szóval érzéstelenítve meg se éreztem volna sztem. anyumnak lett most, ő szúratta, pár hétig fájt + néha gennyezett, de a szépségért megkell szenvedni. ;) Nekem most tették bele a karikámat és nagyon imádom. :) te milyet akarsz majd? Bogyós végűt vagy hajlítósat? :) Azért emélem nem vettem el a kedved :D

17/L

2010. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 1 hónapja van meg. :) Szerettem volna, ha a piercinges elérzésteleníti, azt hittem rendesen el lehet, de sajnos ott tudtam meg, hogy az orr az olyan hely, amit nem lehet normálisan elérzésteleníteni. Szóval végig éreztem mit csinál. Elég kellemetlen, de azért simán kibírható! :) Szerintem csukd be te is a szemed, ne nézd milyen nagy tűvel szúrják át... XD

Nekem inkább az esett rosszabbul, amikor már az ékszert helyezte be, ahogy beleforgatta meg ilyenek.

Egyébként nekem már másnap se fájt, picit érzékeny volt, de ennyi. Az a lényeg, hogy fertőtlenítsd utána rendesen, nehogy begyulladjon. Én pl. Oxicorttal kezeltem, Betadine-nal felváltva, így az ég világon semmi baj nem volt vele!

Annyira ne izgulj, hamar túl leszel rajta! :) Én nagyon szeretem az orrpiercingemet! :)

19/L

2010. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a válaszokat=)2. válaszoló én bogyós végűt szeretnék, de melyik a jobb??

am.. 3. válaszoló, ha nem fertőtlenitem lesz vmi bajom??

kicsit parázok, de meg lesz 1. válaszoló irta asszem h a szépségért meg kell szenvedni ez igaz:Dvagy 2. válaszoló irta nemtom:Dmeg már láttam a helyet ahol csinálják és jó körülmények közt..

apa egy kicsit parázik kb mint én h ne legyen semmi bajom, mert én eléggé orr vérzős vagyok, de nagyon szeretnék orr piercinget..15/L várom a válaszokat:D

2010. júl. 3. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Én nem szeretem a bogyósat mert nem nagyon tudom cserélgetni mert mindig begyullad ahányszor kiveszem:\ szóval ilyen szempontból én a hajlítósat részesítem előnyben. :) De ha nem cserélgetnéd sokat (amit én nembírnék kixD) akkor a bogyós jobb! Csak óvatosan az öltözködéssel mert én mindig kirántottam. :D

A fertőtlenítésről annyit hogy én 70%os alkohollal szoktam. Én nem ajánom hogy ne fertőtleníts legalább az első 1 hónapban (amíg be nem gyógyul) mert akkor gennyezhet vagy begyulladhat. :\

2010. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem köszi:D:D
2010. júl. 4. 19:03
 7/11 A kérdező kommentje:
am.. apa arcszeszével is fertőtleníthetem?vagy ink ne?
2010. júl. 4. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Háát én azzal még nem próbáltam de ki tudja... Abba is van vmennyi alkohol. :D
2010. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

meglett a piercing:))

nagyon tetszik:Dkaptam hozzá ilyen fertőtlenitőt

és nem fájt:Dkicsi szúrást éreztem meg kellemetlen volt és kész:D

2010. júl. 5. 17:18
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem maga a szúrásnemfájt, viszontmikor beforgatták a piercoinget hát az eléggé kellemetlen volt:D
2010. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!