Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tudnam az arcomon levo...

Mivel tudnam az arcomon levo "pehelyszoroket" eltavolitani?

Figyelt kérdés

Ha hasznalsz ra valami kremet vagy barmi mast akkor tenyleg mindig egyre durvabb lesz?

Ha ez csak kitalacio (mivel en a labamon nem tapasztalom hogy durvulna) akkor mit lehet ra hasznalni?



2019. márc. 24. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hirdetik a tv-ben azt a kis epilátort.
2019. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Epillátor - de figyelni kell, mert sokszor elektromos borotvát is epillátorként hirdetnek. A borotva csak levágja a szőrt, az epillátor viszon tövestül kitépi - az a tuti.
2019. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhh :(

Kevesbe fajdalom mentes nincs?

2019. márc. 24. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad már? Komolyan kérdem, mert sokan “rinyálnak”, h mennyire fáj, de én a p.ncimról is simán azzal szedem... szal ha csak hírből félsz tőle, az - sztem - ne tartson vissza. :)
2019. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg nem probaltam😏

Igazabol nagyon felek ettol es a gyantatol is,de talan nem veszes :)

2019. márc. 24. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen szőrtelenítő krémmel szoktam leszedni.
2019. márc. 25. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!