Helix piercing?

Figyelt kérdés
Milyen következményei lehetnek a helix piercingnek? Pl. olvastam, hogy ha a nyelvpiercinget rossz helyre szúrják, elveszítheted az ízlelést... Ilyenekre gondolok. Ilyen következményei lehetnek a helixnek?

2019. márc. 26. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek az akupunktúrás pontok. Szóval ujjak-kéz-bőrproblémák stb. Egyébként én nem aggódnák emiatt. Kevés esélye van, hogy bármi problémád lesz belőle. Nekem is van két helix, semmi probléma nem volt, illetve még tervezek is.

2019. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, ezek 99%-ban csak városi legendák, amiket azért találtak ki, hogy könnyebben lebeszéljenek a piercing szúrásról. Nem a nyelv piercingtől sem fog leszáradni a nyelved, nem veszítheted el teljesen az ízérzékelést, a mellbimbó piercing nem zárja el a tejcsatornákat, a szemöldöktől nem vakulsz meg, stb. Nagyon ritkák azok az extrém piercingek, amiktől komoly bajod lehet. A helixnek az a következménye, hogy akár 2 évig is eltarthat a gyógyulása, és ezalatt okozhat kellemetlenségeket. Ha hozzáértővel szúratod és rendesen kezeled, más bajod nem lesz.
2019. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!