Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing és az e-cigaret...

Nyelv piercing és az e-cigaretta, na meg az alkohol?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kedden szurattam ki a nyelvem, szombaton lesz egy buli, ihatok alkoholt?

Illetve cigaretta helyett az e-cigit szabad hasznalni? Sajnos nem birom ki, hogy ne cigizzek, mar 3 szalat elszivtam szuras ota, es tudom, hogy nem szabadna.



2019. márc. 26. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, max bajod lesz belőle. Ha ennyi önuralmad van akkor így jártál.

Az alkohol meg fertőtlenít, just sayin.

2019. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tiszta alkohol fertőtlenít, nem az alkoholos italok.

Én is dohányzom, de minden szál cigi után, ugyanúgy, ahogy étkezések után rohantam fogat mosni, szájat fertőtleníteni.

Alkoholos italt ne igyál legalább 2 hétig. Ha cigi után rögtön fertőtlenítesz, nem lesz semmi bajod tőle.

2019. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ihatni ihatsz, dohányozni is szabad, csak érdemes utána fertőtleníteni/öblögetni(a megfelelő szerrel - pl:corsodyl).

E-cigi annyiban más, hogy nem füst, hanem vaporizált folyadék, de ugyan úgy érdemes utána öblögetni.

2019. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A tiszta alkohol fertőtlenít, nem az alkoholos italok."

Igen, de gondolom ennie szabad, az alkoholos ital nem rosszabb, mintha kaját enne. Az alkohol miatt legalábbis biztos nem. Erre akartam rámutatni.

2019. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!