Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi értelme van reggel arcra...

Mi értelme van reggel arcra való termékeket használni? Többi lent

Figyelt kérdés
nem tudom hogy szoktatok-e nézni youtube-os videósokat pl:bethany mota,niki and gabi,móni szépségvilága és a reggeli rutinom videókban is arclemosóznak!reggel mi értelme van? este az ember azért használ arclemosót mert nap közben koszos lesz az arcbőre,de reggel minek???este csak az ágyban fekszik,nem lesz koszos az arca
2015. jún. 18. 20:06
 1/6 anonim válasza:
Reggel lemososd az éjszaka során rákerült piszkot. Hidd el, kerül rá. Meg ugye az éjszakai krémet is le kell mosni.
2015. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl az én bőröm minden reggel full zsírban tocsog. Azért azt csak le kéne mosni, mert elég ronda ha fénylek mint egy diszkógömb.
2015. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka is ugyanúgy termeli a szervezeted a faggyút, szóval azt le kell mosni, meg ugyanúgy izzadsz, ágyból is kerülhet rá por.

Bár azt hozzáteszem, hogy sokan túlzásba viszik ezt általában. A bőrnek sem tesz jót, ha túl sokféle terméket használunk, emellett nincs is rá szükség. Én általában micellás vízzel vagy arctonikkal mosom csak le, az bőven elég arra, hogy a pár óra alvás alatt felgyülemlett szennyeződést eltávolítsa.

2015. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

de buta vagy. szerinted az este megmosott arc reggel is ugyanolyan tiszta marad?

éjszaka is termel faggyút a bőr, ha valakinek meg igazán zsíros a bőrtípusa, az reggel zsírban tocsogó fénylő fejjel ébred... aztán éjszaka is izzadunk, főleg így nyáron, hull rá a por, sok szösz, ami a párnán van, ez mind az arcunkon van reggel. na és persze éjszakára illene legalább egy krémet feltenni, azt is le kell mosni ébredés után.

reggeli arclemosás után meg még ezer cuccot lehet felkenni, tonik, szérum, hidratáló, fényvédő, kinek mit kíván a bőre... nap közben is ápolni kell az arcot, de az írásod azt tükrözi, hogy te még éjjel sem teszed ezt, különben értenéd, mégis mit kell lemosni reggel...

szóval te élsz egy kicsit más világban, nem mi...

2015. jún. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszi kiv utsó
2015. jún. 19. 08:49
 6/6 anonim ***** válasza:

kiv utsó :DDDD

legalább írnál szépen magyarul

ugyanazt írta le más is, mint én, csak én kicsit felháborodottan, de attól még igaz ;)

2015. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!