Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire megbízható a Wish?...

Mennyire megbízható a Wish? Merjek onnét rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körmös szettet szeretnék rendelni, és szétnéztem wishen is, és találtam nagyon jó árban komplett szetteket. Még a vélemények is jók a termék eladási lapján, de valamiért mégiscsak vannak fenntartásaim az oldallal kapcsolatban. Aki rendelt már wishről, elmondaná a személyes tapasztalatait? Mennyire kapta ugyan azt a terméket, amit a képen látott? És mennyire volt használható? Köszi!

2019. ápr. 23. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem szörnyű tapasztalaim voltak vele és az ismerőseimnek is. Nem is hasonlított az adott termék, amit ki küldtek,a képen lévőre a minőség, pedig katasztrófa. Viszont az Aliexpresset nagyon szeretem, abban még nem csalódtam.
2019. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Körmözni úgy van értelme, ha normális cuccaid vannak hozzá. Nem rendelnék ilyen helyekről.
2019. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne rendelj,a wish ócska kinais szart árul
2019. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Még véletlenül se rendelj onnan!

Borzalmasan gagyi minden, de ha ez meg nem lenne elrettentő ok fogalmad sincs milyen anyagokból, milyen munkaerővel és milyen borzalmas körülmények között állíthatják elő ezeket a semmitérő kacatokat.

2019. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Ne rendelj onnan körmös cuccokat!!. Fogalmad sincs miből van. Én nem kenek akármit a vendég kezére, de még a sajátomra sem.

Egyik vendégemtől egyszer kaptam ajándékba egy 36színből álló zselé készletet. A 36 színből 3! kötött meg, a többi folyt szanaszét, ragadt, volt ami olyan kemély volt, hogy fel sem lehetett kenni, plusz baromi büdösek voltak. Kidobtam az összeset. Nem mondom, hogy minden sz*r ami onnan való, de én nem kockáztatnék, nem éri meg. Kitudja milyen körülmények között készült és miből😕

2019. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Én még nem rendeltem onnan és nem is szándékozom. Lehet, hogy van egy-két olyan dolog, amivel elégedett lehetsz, de őszintén? Inkább kerüld. Működik az oldal, mert sok ember bedől neki, de inkább kíméld meg magad egy alapos fejfájástól. Egyébként, mi az, amit szeretnél rendelni onnan?
2019. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Most látom, hogy körmös szett. Ne rendelj onnan, nem tudhatod, hogy mit raknak bele...
2019. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
48%
Én nagyon szeretem a wisht. Csak jó tapasztalataim vannak. Nagyon sok mindent rendeltem onnan és még semmiben sem csalódtam. Egyébként kb. minden Kínában készül, de mindegy.
2019. máj. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

“Kb. minden Kínában készül”

Igenám, de nem mindegy, hogy egy minőségi, hivatalos multicég gyárában, vagy egy kis föld alatti “bűnbarlangban” készülnek, ahol naponta egy fél tálnyi rizsért félholtra dolgoztatnak és kínoznak rabszolga gyerekeket, és ki tudja, milyen borzasztóan toxikus összetevőket használnak, bármennyire nem akarja tudni senki, hogy ezek miből készülnek, és még mi mindent művelnek ott.

Sajnos egyre inkább propagálják az olcsó, ázsiai ipart, mindenhol felugrik egy olyan reklám, hogy “a Wishen baromi jó dolgok vannak, vedd itt, nálunk jóval olcsóbb, még okosóránk is van INGYEN”, de valamiért az igazi, bizarr tényekről soha nem beszélnek, hogy ezzel milyen kegyetlen embereket, és milyen borzasztó ipart támogatnak, ha vásárol tőlük az ember.


Nekem alap, hogy nem rendelgetek sehonnan kétes eredetű noname dolgokat. Csak megbízható cégektől rendelek, akiket sokra tartok, és nem feltétlenül a magas áraik miatt, hanem azért, mert képesek minőségi dolgokat előállítani.

2019. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen 8-as, de nem mindegy, hogy rendelsz magadnak egy ruhát, ki tudod mosni, viseld egészséggel a te lelkiismereted... vagy kozmetikumot rendelsz, jelen esetben műköröm alapanyagot, amit rákensz a saját körmödre vagy ne adj Isten egy vendég körmére és azt sem tudod miből van... mert biztos a 100 ft-os zselét vegyészek és profi szakemberek gyártják és tesztelik egy megbízható üzemben, és még kiszűrik belőle a káros anyagokat is. Ugyan... ilyen szemetet SOHA nem szabadna senkinek használnia!

Az itthon kapható műköröm alapanyagok az Európai Uniós szabvány és egészségűgyi követelmények betartása mellett készülnek, vegyészek által!

2019. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!