Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire megbízható a Wish?...

Mennyire megbízható a Wish? Merjek onnét rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körmös szettet szeretnék rendelni, és szétnéztem wishen is, és találtam nagyon jó árban komplett szetteket. Még a vélemények is jók a termék eladási lapján, de valamiért mégiscsak vannak fenntartásaim az oldallal kapcsolatban. Aki rendelt már wishről, elmondaná a személyes tapasztalatait? Mennyire kapta ugyan azt a terméket, amit a képen látott? És mennyire volt használható? Köszi!

2019. ápr. 23. 09:41
1 2
 11/13 anonim válasza:
46%

gellakk.com

Én innen szoktam rendelni már 1,5 éve. Nagyon jó minőség, jó árak, gyors szállítás. ( NiiZA termékcsaládból szoktam)

2019. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
8-as vagyok. Ruhát, meg kozmetikumokat még soha nem rendeltem az tény és nem is fogok, de amiket én rendeltem azokkal nagyon meg vagyok elégedve. (Mondjuk díszpárnahuzatot, meg nyakkendőt rendeltem, de konkrét ruhát nem)
2019. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Már régi kérdés, de azért válaszolok én is. Amiket én rendeltem azok szinte mind kifogásolhatatlan minőségűek voltak, megbízható boltból (mert a wish rengeteg bolt összessége). Amikkel pedig nem voltam megelégedve szó nélkül visszautalták a pénzemet. Pedig én nagyon fontosnak tartom a minőséget és elég válogatós vagyok. Nem bírom elviselni ha valamim is gagyi, de amiket én rendeltem (persze jól megválogatva vélemények és tapasztalat alapján) azok megfeletek.
2020. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!