Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az alsó vizvonalat szemfestekk...

Az alsó vizvonalat szemfestekkel /szemhejpuderrel kell kihúzni?

Figyelt kérdés

Mert nekem a szemceruza nem marad meg a vizvonalon .

Eddig nem igazán sminkeltem ,szóval nem értek hozzá ,légyszi segítsetek .

L



2019. ápr. 26. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
kajal szemceruzát használj
2019. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ceruzával szoktàk. De szűkíti a tekintetet. Nekem az jött be, hogy a szempillàk tövénél (kb ott van a ceruza a képen: [link] alul húzom meg a vonalat, a szemem külső 2/3àban. Szerintem esztétikusabb és nem maszatolódik nagyon el.
2019. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zselés tus vált be. De a lényeg, hogy bizonyosodj meg arról, hogy ott is használható!

Pl. a Maybelline tusa nagyon szépen megmarad ott is, és nem irritálja a szememet.

Viszont hozzáteszem, hogy ez nálam is ritka procedúra, mivel nagyon kicsi szemem van. Nekem is sokkal jobban bejött az alsó szempillatövek mentén, mert ez nagyon szépen kinyitja a tekintetet, míg az előbbi mégjobban összehúzza.

2019. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mint fentebb is mondtak szebb, ha a vizvonalat nem huzod ki sotettel.

Vizallo szemceruza egyebkent fent marad, de ez a vizvonalfestes olyan dolog, hogy foton jol nez ki, meg kb egy ora hosszat, de utana lepislogod es vagy maszatosan megall a szemed alatt, vagy irritalja a szemedet, hetkoznapi sminkhez kimondottan felesleges macera.

2019. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alsó vízvonalat inkább bőrszínű cerkával, a szempillatövedet barnával. Az, hogy neked mit a legkönnyebb használni, rajtad áll.
2019. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A szemceruzám nem marad meg ott . Attól lehet bajom ha szemfestekkel csinálom ?

Az eddigi válaszokat köszönöm 😊

2019. ápr. 28. 12:26
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
semmivel, kicsinyít, öregít, könnyen lekopik
2019. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
21%
Szemfestékkel
2019. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Also vízvonalat szemceruzával huzunk ki csak, ecsetel max bele mész a szemedbe ami nem kellemes és nem is precíz, szóval oda csak szemceruza lehetőség van,de ha unod a feketét meg a fehéret, vegyél színes szemceruzákat,és avval huzd ki.
2020. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!