Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemceruza helyett használható...

Szemceruza helyett használhatók szemhélypúdert a szempilláim főlé?

Figyelt kérdés
Sosem sminkelés, viszont most olyan esemény lesz hogy nem ártana, de nem akarok nagyon idegennek tűnni. Kicsit halványabb sminket tudok így felvinni? Próbálta már valaki? Milyen márkát érdemes ilyesmire használni? Vmilyen cikket vagy videót tudnátok linkelni?
2019. máj. 12. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

A szemhéjad is a szempilláid felett van. Amúgy a legegyszerűbb ha világosabb színű ceruzát veszel. Van sok féle. Én pl soha nem használok feketét mert erősnek érzem magamon, van szürkém, szürkéslilám, nem csillogó aranyam, barnám stb.

BB krém,Világos ceruza, spirál, nude vagy halványrózsaszín rúzs könnyű csinos sminket ad.

Előtte persze gyakorolj pár nappal vagy kérj meg gyakorlottabb nőrokont/barátot.

2019. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy szemhéjpúdert is használhatsz de ahhoz ecset is kell. A kis szivacsos bigyóval nem fogod tudni szépen és pontosan a pillák tövébe felvinni. Azért írtam, hogy a ceruza egyszerűbb.
2019. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a ceruzát, én nem tudok vele dolgozni. Amikor kihúzom a szemem akkor egy sötét barnát választok a palettáról, van egy nagyon vékony ecsetem azzal teszem fel a pillákhoz, és utána, ha soknak érzem picit satírozom.
2019. máj. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fekete ceruzát elsatírozol, az is szép világosszürke tud lenni.
2019. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2019. máj. 14. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!