Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű kanken táskát...

Milyen színű kanken táskát vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, eléggé fura kérdés, viszont most döntöttem el, hogy én bizony venni fogok egy ilyen táskát. Akinek esetleg van valami "tapasztalata" ez ügyben, vagy volt már ilyen/hasonló táskája, milyen szín lenne a legjobb? Esetleg van, amelyik hamarabb koszolódik? Mennyire vagytok elégedettek a táskával? Jöhet pozitív vagy negatív vélemény is, igazából még vacillálok.

2019. máj. 23. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az elénk színek könnyebben koszosak lesznek mint bármelyik másik táskánál.Azt vedd meg ami neked tetszik.
2019. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt barna, szurke, rozsaszin, sarga, es most fekete.

A fekete a legjobb szerintem, a tobbihez nehez oltozni, a citromsarga talan meg a masodik legjobb. Esetleg nezz olyat amelyiknek szines/mintas a fogoja :)

2019. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fekete nagyom van, szeretem, nem koszolódik és mindenhez megy. Igaz, 3 színből áll a ruhatáram, fekete, fehér, és farmerkék, de a fekete tényleg mindenhez megy.

21f

2019. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Nekem fekete volt (de ellopták), az tökéletes állapotban volt pedig minden nap használtam. A barátnőmnek nagy laptoptartós piros van, undorítóan néz ki, olyan mintha tiszta retek lenne folyton, hiába mossa ki egy hét múlva ugyanúgy néz ki.

Egyébként meg nem vennék Kankent, már rég lejárt lemez, én is kb 4 éve vettem az enyémet amikor divatba jött.

2019. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Katicic válasza:
Nekem fekete van, imádom, pedig lassan 2 éves, viszont ha tudnék venni, most inkább színesre ruháznék be, a sárga pl nagyon tetszik! Bár lehetne használtan is kapni :))
2019. máj. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!