Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jó iskolatáskának...

Mennyire jó iskolatáskának erdeti fjallraven kanken táskát használni? Nem lett baja?

Figyelt kérdés

2018. dec. 9. 19:34
 1/6 anonim válasza:
36%
Egy barátnőm kanken táskát használ a suliban, és a táskának semmi baja nem lett. Azt nem tudom, hogy mennyi súlyt cipelsz benne, viszont szerintem a hátnak sem olyan kényelmes/egészséges a kanken táska, mivel nincs kipárnázva a hátulja.
2018. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én munkába használom, laptopot, napi alap cuccaimat viszem benne. Erre pont elég.

Ha visszagondolok a sulis évekre, nekem tuti nem lett volna elég, de sok cuccot kellett hordanunk és akkor is utáltam több táskával járni, pl tesi meg edzőcucc, stb miatt, inkább egy nagyobbat vittem. Ha nálatok elég elég 1-2 könyvet meg füzetet hurcolni és nem zavar, hogy minden mást külön kell cipelned, max akkor ajánlom, többre szerintem a nagyobb méret se elég. Bár iskolatáskának találták ki, nem a magyar iskolarendszerhez méretezték nyilván.

(Egyébként meg ki van párnázva, attól, hogy kivehető, a hátnak ugyanúgy ott van. Legalábbis az eredetihez adnak, csak mondom 🙂)

2018. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem felejtsd el. Oké, hogy divat és tucattáska de ha sok cuccod van akkor nagyon kényelmetlen és egészségtelen is a gerincnek mert nem túl jó a kialakítása.
2018. dec. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem kanken táskám van és iskolába is azt hordom. Nekem teljesen megfelelt. Btw mikor megveszitek a táskát automatikusan jár hozzá egy párnaféleség, amit a hátsó részben hagyhatsz. Az én cuccaimat elbírja a táska
2018. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
6kg átlagban az iskolatáskám. Kényelmes, elbírja, és mivel eredetileg is iskolatáskának alakították ki, ezért tökéletesen megfelel annak.
2019. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A táska a svéd viszonyokhoz lett tervezve eredetileg. Pl egy svéd vagy egy nyugati diáknak kevesebb cuccot kell hordania az iskolába mint egy magyar diáknak. Kb 4-5 tankönyv és pár füzettől semmi baja nem lesz. De ha hetente többször 10-15 kiló tankönyvet cipelsz benne az nem tesz jót neki.
2021. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!