Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretek alapozót használni,...

Szeretek alapozót használni, de annyira zsíros a bőröm, hogy délutánra kicsapódik az alapozó?

Figyelt kérdés
Reggelente kevés alapozót teszek magamra, de délutánra fénylik az arcom, mintha kicsapódna az alapozó. Többfélét használtam mindegyiknél megvolt ez a gond. Tonikot használok reggel-este ami professzionális és zsíros bőrre való. Az a baj, hogy alapozó nélkül önbizalom hiányom van. Mit javasoltok? 20/L
2019. máj. 29. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél külön zsíros bőrre alapozót.

És fixálj és mattíts púderrel. Nekem így nem fénylik át, vagy ha mégis akkor nap közben megigazíthatod, sok púderhez adnak kis szivacsot, vagy pamacsot amikkel fel lehet vinni.

2019. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne...

Én is tisztítom az arcom rá való termékekkel, zsíros bőrre való alapozót használok, végigpróbáltam az összes púdert, ami nem csillagászati összegbe kerül, de legkésőbb délben már szabályos zsírcsöppök ülnek az orromon. :(

2019. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert az arcbőr zsíros, azt kellene megoldani, ami pedig nem az alapozó feladata.


Nekem ami bejött: teafaolajat raktam micellás vízbe, ezzel reggel este arctisztítás, heti néhányszor arcradírozás + reggelente Yves Rocher Sebo Vegetal zsíros bőrre való hidratáló, mattító arckrém - teafaolaj mellé a hidratálás elengedhetetlen(!), este pedig az Isana Young "Antibakterielle Feuchtigkeitscreme 24 H" - bár ennél az utóbbinál vannak jobb termékek, de a szalicilsav miatt nekem jót tett:)

Az abszolút zsíros arcbőröm ezzel a módszerrel sokkal de sokkal kevésbé zsíros, szinte alig, de nem első nap kell nagy eredményt várni, hanem pl egy hét után már érezhető volt nálam a jelentős javulás.

2019. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!