Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alacsony fájdalomküszöbbel...

Alacsony fájdalomküszöbbel piercing, tetkó? Be merjem vállalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon,de nagyon szeretnék egy tetoválást a derekamra, és egy piercinget az orromba.

De iszonyat alacsony a fájdalomküszöböm. A legkisebb dolgoktól is meg tudok halni, nem bírom a fájdalmat.

Viszont nagyon szeretném!

Hogy miért? Igazából nagyon hamar fel kellett nőnöm, és kimaradt a tinikor az életemből, és úgy érzem, most jött el az én időm.

Teljesen új ruhatár, új haj, új élet, és szeretnék egy orrpiercinget oldalra, csak egy kis szolíd követ, meg egy tetoválást a popsim fölé.

Szerintetek be merjem vállalni?

Vagy lehet kérni érzéstelenítést?


Köszi előre is a válaszokat! :-)


2010. júl. 8. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze,ha szeretnéd csináltasd meg,még senki se halt bele!

Orr piercing nem fáj,nekem is volt és érzéstelenítik fagyasztó spray-el.

Én is félős vagyok/voltam.. Először lett egy köldök piercingem,aztán a végén 4 köldök pc-t csináltattam, ezután lett 2ajak piercingem,aztán 1orr,1septum,1tragus,és egy csipő piercing.

Az összeset túléltem:)

Vágj bele ha tényleg szeretnéd és nem fogod megbánni!

Sok sikert.

2010. júl. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem van ez is,az is.tetkót nem ajánlom,ha nem bírod a fájdalmat,mert az sokáig tart,és többször át kell ütni.a piercing is fáj,de az csak abban a pillnatban,mikor beszúrják.hajrá
2010. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ma csináltattam orrpiercinget,azt hittem jobban fog fájni,de nem volt vészes.
2010. júl. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából azért fáj, mert félek, emiatt a legkisebb dolog is fáj. De ha azt mondjátok, nem vészes, akkor megcsináltatom!

Köszi, hogy bíztattok! :-)

2010. júl. 8. 00:22
 5/8 anonim válasza:
A tetkót nem ajánlom, mert nem fogod kibírni, max. az első öt percet... Belehalnál!!!
2010. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem bírod a fájdalmat akkor csak az orrpiercinget vállald be! Az nem olyan vészes, simán túl éled azt a pár másodpercet! :)
2010. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A tetkó annyira fáj? Én pont azt gondoltam kevésbé fájdalmasnak. Mitől fáj annyira?

A piercingről láttam már videot, hogy teszik be, de a tetkóról nem. Ott nem lehet érzéstelenítést kérni?

Mennyi ideig tarthat egy nonfiguratív tetkó elkészítése derékra?

2010. júl. 8. 11:39
 8/8 anonim válasza:
Az attól függ,mekkora,de min.1 óra.azért fájdalmasabb,mert többszörös tűvel juttatják a bőr alá a festéket.ezek a tűk nagyon gyorsan mozognak,ki -be a bőröd alá.ez nem kellemes.
2010. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!