Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire faj a koldok pc...

Mennyire faj a koldok pc szzras? Ill. utana mennyi ido a gyogyulas?

Figyelt kérdés

2019. jún. 6. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a szúrás nem vészes, sokkal kellemetlenebb amikor áthúzzák az ékszert. Nekem utána eléggé fájt, vagyis inkább húzódott, kb.1 hétig csak háton tudtam aludni, nem tudtam egyenesen ülni. Nekem 9 hónap volt a teljes gyógyulás, de változó. Mivel a tested közepén van, a hasad folyamatos mozgásban van, ezért a lassú gyógyulás. Könnyen bele lehet kapni, akkor begyulladhat, ami még növeli a gyógyulási időt. Viszont nyáron nem javasolják a szúrást, úgyhogy várj vele még egy kicsit.
2019. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom 😊

Varom a tovabbi valaszokat!

2019. jún. 6. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyáltalán nem fájt, se a szúrás, sem a behelyezés, illetve utána sem. Nagyjából 6-7 hét alatt gyógyult meg.

De nyáron nem ajánlatos a szúrás, mert nem szabad napoztatni, illetve az izzadság sem tesz jót neki. Valamint az első hetekben nem szabad kádban/medencében fürdeni, csak zuhany, és a köldököd óvnod kell.

2019. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
* 6-7 hónap, elírtam :D
2019. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nemtudom mennyire aktuális ez még

Én októberben szúrattam, maga a szúrás nem volt vészes, sokkal inkább a félelem viselt meg, alapvetően a fájdalom teljesen elviselhető, mint egy átlagos tűszúrás.

Viszont a gyógyulási idő baromi hosszú, nekem szinte 2 naponta begyullad picit, most is épp fájdogál (és eg biztosan így is lesz egy darabig) Ha a szúrás után belekapsz, az a fájdalom sokkal rosszabb, mint maga a szúrás (bár ez is lehet egyénfüggő)

Jó tanács, ha szúratsz, semmiképp ne hordj magas derekú nadrágot, mert beleakad, és elég kellemetlen (én csak azt hordok, és minden napom megkeseríti)

2020. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!