Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert viszket a koldok piercin...

Miert viszket a koldok piercingem?

Figyelt kérdés
9 napja csinalatattam a koldok piercingemet, az elso 3 napon semmi baj nem volt vele, viszont a 4. nap begyulladt. Ugyanugy kezeltem, mint ahogy eddig. Reggel azzal az utokezelo folyadekkal tisztitom es kenem le, amit kaptam a piercingestol, este pedig betadine-nal kezelem. A gyulladas elso 2 napjan nagyon piros volt a felso golyo korul, de a pirossag egyre csokkent,hasznaltam ra aloe verat is. Vagyis korulotte bekentem vele es lenyegesen szebb lett, viszont tegnap elott ota elkezdett viszketni. Nagyon viszketni. Fajni nem faj, es mar annyira nem is piros. Tudom, hogy tobb hasonlo jellegu kerdes van, de megis szeretnek megnyugodni, hogy nem lesz semmi baja a piercingemnek es valoszinu, hogy a gyogyulastol viszket. Mem szeretnem kivenni :(

2018. júl. 22. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Gyógyul

2. Allergiás reakció


A teljes gyógyulási idő 2-6 hónap!

Allergia esetén élénkvörös, duzzadt, erősen és gennyesen váladékozó. Ilyen esetben menj vissza és cseréltesd ki titán szárasra!

Ez sajnos már csak ilyen.

2018. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!