Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan fekete színű szemcer...

Van olyan fekete színű szemceruza ami vízvonalba nem kenődik el, sokáig tart?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
nincs
2019. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem pislogsz akkor van.
2019. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs, mert a sarkakba minimálisan könnyezi az ember szeme.
2019. aug. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Van nekem az olcsó kínai lorás se kenődik. Én barnát vagy kéket használok, mert a fekete nem áll jól öregít.
2019. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
jan lemaradt 23 nő
2019. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy mindenkinek bekónyezik egy picit a szeme ha kihuzza ott, max ha már régota huzod ki akkor hozzá szokik a szem, de amugy nekem is bekönyezik és egy picit lemossa onan, pigmentált szemceruzát válasz, ha pedig lejön egy fültisztival javisd ki,nekem elég dus az also pillam igy nekem anyira nem látszik ha elmosodik mert egybe megy a fekete also pilláimal,de lovely márkának van egy eyeliner készlete ami tartalmaz egy fekete szemcerkát és elég krémes meg fog vizvonalon is.
2020. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!