Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörömsablon nem ragad meg...

Műkörömsablon nem ragad meg az ujjamon. Ötleteket szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

A problémám igen ciki, de leírom. Szóval magamnak szoktam körmözni, viszont rettenetesen izzadós a kezem alapból is, ez a meleg idő rátesz. A sablont be tudom illeszteni már, ez megy, viszont semennyire sem ragad meg az ujjamon, tehát nem marad fent. Az alulra eső felei megragadnak egymáshoz, ezzel nincs gondom. Csak az ujjaimra nem tudom ráilleszteni, mert egyszerűen nem ragad rám...

Tudom cinkes, de na :D

Van valami ötletetek ennek a kivédésére? Körmösök is írhatnak, ha van hozzám hasonló vizestenyerű ügyfelük, sufnitunningozók tippjeit is egyaránt várom.

(A menjél tanfolyamra vagy körmöshöz válasz nem opció, mivel a kezem ott ugyanúgy, ha nem jobban izzadna... megértéseteket köszönöm.)

Köszi előre is!


2019. jún. 12. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Körmös vagyok, izzadós kezű vemdégeknél ez vált be:

Ahol a sablonnak a bőrre kellene tapadni, oda celluxot tekerek a vendég ujjára, és ehhez ragasztom a sablont.

Szigorúan egyenként sablonozok és építem az alapréteget, nehogy elmozduljon.

2019. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elméletileg a spray prep többszöri használata is elősegíti a jobb tapadást, elvégre vízelvonó tulajdonságú. legalábbis emlékeim szerint a crystal nails webshopjában ez szerepelt a leírásnál
2019. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindkettőtöknek!

első: tuti kipróbálom! ez klassz ötlet.

második: ez olyan prep amit a körömre is használnak építés előtt csak nem körömlakk formája van(nekem olyan van legalábbis, kenni kell)? vagy ez valami más ?

2019. jún. 13. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


igen elvileg ugyanaz mint a körömlakk, csak spray formában. belinkelem a crystalosat, de több márkánál is láttam már. itt írja a jobb tapadást is.


[link]

2019. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magát a márkát nem szeretem de a moyrának van egy lila sablonja amit az Isten sem mozdít el a helyéről.

Ha ennyire izzadós a kezed akkor mindenképp egyesével építs, plusz én ilyenkor még fertőtlenítővel szoktam lefújni ahogy az elillan utána szárít picit a vendég kézen.

Ha a brutál erős sablon + fertőtlenítő semmi sem segít akkor nálam is marad a cellux.

2019. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!