Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 múltam és minden vágyam 1...

14 múltam és minden vágyam 1 ajakpiercing, de nem tudom, hogy mondjam el a szüleimnek, már tavaly próbálkoztam de akor azt mondták, hogy kicsi vagyok . Vagy ha kérdezés nélkül megcsináltatnám az tul nagy felelőtlenség lenne?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szio

ha megunod, es kiveteted csunya lesz.. oszinten szolva en athidalo megoldasnak az ajakpiercing-klipszet ajanlom (nem tudom mi a "rendes" neve), amikor nem furnak rajtad, hanem ilyen pattintható.


én annak idejen, amikor nagy divat volt az orrpiercing, nagyon akartam, de tudtam, hogy a divat tovatunik, meg ha kiveszem randa lesz, meg nem mindenhol elonyos (pl egyetemen van olyan tanar, aki alapbol -1 jegyet adott volna emiatt), ezert en "klipsz"et, meg ragaszthatót hasznaltam..


de ha nem jon fel a kerdes, mar eszembe se jutott volna magamtol, hogy volt ilyen korszakom :D

2008. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát énmég ojanról nemis hallotam h rápatinthatós , és mért lesz utána csunya ? ugytutam h csak egy pici pont marad ami alig látszik nem? , de nemtom az akor is oylan nemigazi sztem :S
2008. nov. 12. 19:25
 3/17 anonim ***** válasza:

Mágneses piercingnem hívják,és sztem gáz..Már nem azért,de hogy néz ki?És rossz mozdulat és leesik.Nekem volt,és kiszedtem és egy pici alig látható fekete pont maradt.Aki nem tudja,hogy volt piercingem nem is veszi észre a pontot.Én 13évesen csináltattam.Én megbeszélném a te helyedben a szüleimmel.Most ugyanolyan mint a fülbevaló,csak máshol van a lyuk.

/pici cutte/

2008. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem nagyon nagy helye marad. próbálj megint beszélni a szüleiddel, és ha mégis nagyon hajthatatlanok,csináltasd meg,meglátod mi történik.otthonról kirúgni ugysem fognak. Mondd nekik, hogy ha már nem tetszik kiveszed, és nyoma sem marad. Jobb mint a tetkó!
2008. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
lehet h azlesz h megbeszélem velük és karácsonyra mindenkép rábeszélem őket :) hát naon remélem
2008. nov. 12. 20:30
 6/17 anonim ***** válasza:
Szijja, ha sikerül őket rábeszélned akkor írd már le részletesen h h is sikerült..mert én 16vok..nyelvpiercinget szeretnék, csak anyut kéne megfűzni, és mégse hagyja..pedig fülem is kivan lyukasztva..rengetegszer kivolt már, magamnak is csináltam, de a pc-ről hallani sem akar..és nem tom h miért..pedig uncsimnak is van már(sépségpötty) és uncsim is 14..nem tom h nekem mért nem lehet, pedig nyelvbe nem is látszana.
2008. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok! Először is minden képpen beszélj a szüleiddel róla. Ha nem engedik meg, akkor menj el és csináltasd meg. Úgy se fogják kitépni a szádból. (remélem...):D
2008. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
én 11 vagyok tegnap beszéltem apával a mindkétoldali ajakpiercingről (snakebitesről) és megengedte
2009. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
én is egyet értek ha nem engedik menny el és csináltass aházból úgysem rugnak ki.
2009. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Először mindenképpen próbáld meg rábeszélni a szüleidet én mint már mondtam 11 vagyok és a szemöldökömben is van meg az ajkamban is lesz.
2009. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!