Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sosem voltam még műkörmösnél,...

Sosem voltam még műkörmösnél, de most lehet, hogy megcsináltatnám. Adnátok némi infót?

Figyelt kérdés

Szép, nem hegyes, de nem is túl kocka alakú, nem túl hosszú francia műkörmöt szeretnék csináltatni. Mennyibe kerül, mennyi ideig tart, és utána le tudom magamnak szedni? Légyszi minél több infót írjatok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget!


2011. jan. 5. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 ezerért csinálták, kb 1 hónapig tart, bár a 3. hét után már elkezd lepattogni. Magadnak nem tudod leszedni, mert lejön vele együtt a körmöd is. Ha le akarod szedetni, vissza kell menned a műkörmöshöz, aki lereszeli, lepolírozza. Maga az "eljárás" egy sima franciánál kb 1,5-2 óráig tart, attól függ, mennyire akarod extrára.
2011. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :) A leszedés is pénzbe kerül akkor?
2011. jan. 5. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

ha normális körmösöd van, akkor az biztos, hogy nem fog lepattogni, még 3 hét után sem, csak a lenövés fog látszani!

És ha nem akarsz rá költeni, hogy leszedesd, akkor magadnak is letudod szedni.

ha zselés lesz: akkor szép lereszelgeted (nyilván idő)

ha porcelán: akkor le tudod oldani acetonos körömlakk lemosóval, és lekapargatni (nyilván ez is idő)


nekem még 3 hét után is gyönyörű szép semmi baja a lenövésen kívül. de 3 hetente járok körmöshöz.

Nekem hegyes van, 1,5 óra alatt kész, de van, hogy 1 óra

nekem kb olyan 5000-5500 szokott lenni.


22L

2011. jan. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ne franciát csináltass. Minden 2. embernek olyan van.. amikor én akartam előszőr műkörmöt én is franciát akartam de a műkörmösöm lebeszélt róla... És nem is bánom.. Sokkal szebb körmöket is lehet csináltatni mint egy sima francia ^^ :)
2011. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18:16 vagyok


támogatom az utánam szólót:)

2011. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nekem a francia nagyon bejön, de akkor lehet, hogy valami mást kérek majd. :)
2011. jan. 5. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!