Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan érdemes venni zselés...

Honnan érdemes venni zselés műköröm építő kezdőszettet?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne amihez tartozik UV lámpa, köröm reszelő meg minden szükséges zselé, lakk. Esetleg tanácsokra is szükségem lenne, hogy mi a felépítés menete, hogyan kell csinálni. Néztem videókat, de ahány videó annyi féle módszer. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2019. jún. 14. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy szakma...
2019. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok regényt írni de a kezdő szettekről annyit, hogy kb sz*rt sem érnek. Ha már tényleg magadnak akarod csinálni és beleásod magad, vegyél normális lámpát, reszelőket előkészítőket kérd ki az eladók segítségét!

Nekem volt olyan vendégem aki elköltözött adtam neki egy listát hogy én mivel dolgoztam rajta, mik azok amik feltétlen kellenek és abból vásárolt be.

Nem fogják leharapni a fejed és tudsz kísérletezni is mi az ami beválik és mi nem.

2019. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Viki9826 válasza:
41%
Ne is kérdezz körmösöket mert az orrukat a homlokukon hordják. Teszik magukat mert ők akkora menők h a kezükbe van az OKLEVÉL. Aztán nemelyiknek csak drága idopocsekolas. Amúgy a 2M beauty builder gélt próbáld ki. 😊
2019. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2019. aug. 29. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!