Létezik jó bizsu?

Figyelt kérdés
A napokban vettem egy 1500Ft-os fullbevalot. 2 nap alatt teljesen zöld lett...ennyi pénzért kicsit sajnáltam. Régebben volt olyan bizsum amit 1-2 évig hordtam, és maximum egy kicsit sötétebb lett...de ilyet évek óta nem találok.Nektek van bolt(Budapesten) ahonnan olcsó,(2000ft alatt) de jó minőségű bizsut vettetek? Esetleg valahogy helyre lehet állítani?
2019. jún. 18. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha mosd meg a fülcimpádat is. A bőr ugyanis zsíros. A zsírok pedig savasak. Az pedig bizergálja a fémeket (kivétel a nemesfémek , a higany és még 1-2)
2019. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kend át átlátszó körömlakkal, és nem fog elszíneződni.
2019. jún. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már évek óta nem hordok bizsut, pont ezért.

Nem csak pénzkidobásnak, hanem komoly környezetszennyezésnek is tartom, hogy megveszel valamit, és pár nap-hónap után már hajíthatod is a szemétbe. Én megfogadtam, hogy nem érdekel, mennyire szép és különleges bizsukat látok, mivel hosszútávon nem viselhető, nincs szükségem rá.

A nemesacél ékszerek olyan árban vannak, mint egy túlárazott bizsu, és garantáltan örökké hordhatod, még az unokáid is örökölhetik, mert nem oxidálódik. 925-ös ezüstöt is ki lehet fogni nagyon jó áron.

Igen, a bizsuk nagy része általában olcsó rézötvözetekből készül, ami rövid időn belül zöldre oxidálódik, más gyagyi ötvözetek pedig feketére, amivel utána már semmit nem lehet csinálja.

Ennél egyébként a lehurrogott alumínium is sokkal jobb megoldás lenne olcsó ékszer előállításra, mert az sem oxidálódik el.

Én az Ékszer Eshopról szoktam rendelni, és mindig meg vagyok elégedve, mert rengeteg minőségi és divatos ékszer van ott.

2019. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! :)
2019. jún. 19. 08:50
 5/5 mezsoo válasza:

Jó minőségű tartós bizsu fülbevalót (aranyozott ,ródiumozott vagy acél kivitelben ) kopásállók ! itt találsz :

Kék Katica Bizsu Újpesten a Kemény Gusztáv utca 1. szám alatt az 1 Metrótól 2 percre.Pontos infó a


[link]

2020. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!