Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani extra tartós...

Tudnátok mondani extra tartós szemhéjtust?

Figyelt kérdés
A nyári melegben kell, hogy ne fojjon le. Próbáltam már Essence-t, és a DM termékeit, de egyik sem jött be. :(

2019. jún. 22. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem L’Orela tusom volt amit nagyon szerettem es tartosnak is mondanam. Viszont szerintem ha bemesz egy drogeriaba akkor talalni fogsz olyan tust amire ra van irva hogy vizallo es az lesza. Tokeletes szerintem ha elkenodeses problemaid vannak
2019. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig az Essence kek kupakos vizallo tusa nagyon jo! A Nyx epic ink is tartos, en ezt a kettot szeretem a legjobban.
2019. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pupa Vamp! Professional Liner

Van egy másik vízálló is arról nem tudok nyilatkozni, ez kb levakarhatatlan még olajos lemosóval is jól meg kell dörzsölni.

2019. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2019. jún. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!