Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok autót mondani 800....

Tudnátok autót mondani 800. 000-1.100. 000 forint között, ami kisfogyasztású, illetve van benne némi extra (elektromos ablak, klíma stb)?

Figyelt kérdés

Semmiféleképpen sem kombit szeretnék, vagy ferdehátú vagy pedig sedan.

Csak a dízel jöhet szóba, 1.6 illetve 2.0 között.



2016. okt. 6. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jelenleg kicsit több, mint 1000 találtat felel meg a követelményeidnek a hahu-n:

[link]


Ha német párti vagy akkor leszűkíteném a 90 vagy 110 lóerős TDI-kre a kört (Seat, Skoda, VW,Audi), ha pedig japán párti vagy, mindjárt megmondják a többiek.


Motorkódokat lásd itt:

[link]


Szűkített listát itt:

[link]

2016. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elektromos ablak klíma és normális hifi már minden autóban van úgyhogy nagy választékból keresgélhetsz.

Egy megbízhatónak tartott autót vegyél.

Kis dízelekben nem rosszak a Fordok vagy Peugeotok HDI motorjai és egész fiatalokat lehet venni belőlük ennyiért.

Csak jól nézesd meg az állapotot és hogy kitől veszed [link]

2016. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kérdés, hogy a VAG 1.9 TDI a legjobb választás. Golf IV, Passat B5/5.5, Ibiza, Leon, Octavia, Fabia, A3, A4 stb stb.
2016. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért van Mazda6,a 136 lovas dízel megbízható és jól felszerelt,viszont nyilvánvaló hogy jóval drágább egy javítás mint egy 1Z TDI-nél.
2016. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, a használtautót és a jófogást is szoktam nézegetni, az elöbbit azért nem szeretem mert ott inkább kereskedésből árulják az autókat énpedig mindenféleképpen tulajtól akarom venni.
2016. okt. 6. 17:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen nagyot szeretnél, VW Golf 4, VW Polo 9N 2005+, vagy ha nagyot akkor Octavia 2
2016. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és persze VW Passat 1.9TDI mindegyikben! Legalább piros I betűvel az utóbbi két nagyban hogy tudja mozgatni a kasznit
2016. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Eleinte a Golf4-et nézegettem, csak rájöttem hogy annyipénzért jóval felszereltebb autót is lehet kapni (Mazda 6). Igazából nem szeretnék nagyot (se küllemre, se teljesítményre) az az egy elvárásom van ha odalépek akkor ugorjon, mert vezettem már nagyon lusta autót is amivel éppen nem lehet előzni se (konkrétan az egy Golf4 volt).
2016. okt. 6. 17:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát a 90 lovas Golf nem ugrani gyárilag.
2016. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ugrós autót akarsz akkor nyomaték is legyen benne. Azért egy 1.9 TDI Golf elég jól meg tud indulni. Vagy benzines 1.4-eset próbáltál? Mert az tényleg elég lagymatag de van akinek az is elég.
2016. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!