Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebben a nagy melegben, hogy...

Ebben a nagy melegben, hogy sminkeltek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy alapból is rettentő izzadós vagyok plusz T vonalban zsíros is a bőröm... De ha ez nem lenne elég, állandó aknékkal küzdöm, nincs nap, hogy ne jönne ki új, így sajnos a nem teszek fel alapozót opció nem játszik, mert anélkül szörnyen néz ki az arcom, viszont ebben a melegben kb 30 perc alatt leizzadom :(

Már tök kivagyok, nem tudom mit csináljak, hogy a helyén maradjon a sminkem.

Küzd valaki hasonló problémával? Vagy esetleg tudtok tippet adni?

Előre is köszönöm, aki időt szán rám.


2019. jún. 26. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Púderrel lefixálod? Ha igen akkor nem tudok más tippet sajnos ilyenkor mindegy mit csinálsz folyik a smink
2019. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ne sminkelj és szebb lesz a bőröd! Tini koromban ha nekem ezt mondta valaki, csak az járt a fejemben, hogy mégis hogy képzeli hogy kiteszem a lábam a házból smink nélkül.. pedig igaza volt azoknak, akik ezt mondták. Még 22 éves koromban is nagyon csúnya volt a bőröm, majd jött egy kattanás, többet nem sminkeltem és hónapról hónapra egyre szebb lett a bőröm. Most 27 vagyok, még mindig van hogy kijön 1-2 pati vagy mitesszer de már sokkal jobb! A párom azt mondja hogy imádja bennem hogy ugyanolyan szép vagyok reggel ébredés után, mint este. Persze néha sminkelek ha olyan van, de nem napi szinten.
2019. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Igazabol az allando sminkelessel, a porusaid folyamatos eltomitesevel csak rosszat teszel a borodnek, hosszu tavon mindenkepp.
2019. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nagy.bettike21 ***** válasza:
49%
Igazat adok az elottem szoloknak, inkabb ne sminkelj, ha javulast akarsz. (Persze ez nem garancia arra, hogy szebb lesz a borod, hisz valoszinu, hogy valami belso problemabol kifolyolag ilyen ) Ha nagyon ragaszkodsz a sminkhez, sztem valassz valami matt, jo minosegu alapozot + hozza pudert. Ne drogeriasat, hanem kerd a kozmetikusod segitseget, vagy menj el egy gyogyszertarba (ott kaphato pl vichy).
2019. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is ilyen a bőröm. Ha az, hogy nem használsz sminket nem opció, akkor én így szoktam:

Sminkelés előtt felrakok egy hidratáló krémet (minél kevésbé zsíros annál jobb)

Felrakok matt korrektort a szemem alá

Púdert rakok oda, ahova kell, pl homlok

Én még szoktam highliteot, szempillaspirállt felrakni, ha olyan helyre megyek rúzst(24 órásat, azt nem izzadom le, nem folyik le)

Használj satting sprayt, attól nem folyik le a fejed;)

2019. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is ugyanez, kb. úgy izzadok mint egy ló és fénylik az egész fejem. Használok mindenfélét, hidratálom a bőröm, van primerem, púder, fixáló spray, de ilyen időben kb. nem ér semmit. Én ilyenkor is ugyanúgy sminkelek, mint máskor, max. néha valami könnyebb bb krémet használok (bár nekem nagyon nagy bőrhibáim nincsenek, de azért finoman szólva sem szép). Próbálom többször javítgatni és ennyi. Ez van, nem tudok vele mit csinálni.
2019. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%

Nem túl jó ötlet állandóan sminkelni, elfedni a bőrhibákat.


Nálam: fényvédős hidratáló krém, egy kevés naptej, púder, szempillaspirál.

2019. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanúgy, ahogy mindig. Nekem annyira nem mozdul el. Próbálok inkább több vizet inni, árnyékos helyen menni, nem sietni.
2019. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!