Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogy díszítitek a géllakkoz...

Ti hogy díszítitek a géllakkozott körmötoket a következővel?

Figyelt kérdés

Vettem ilyen kis apró szívecske alakú köveket és eddig csak glitterrel díszítettem és ugye arra lehet kéne a fény zselébol a végén, de ezekre a kovekre is lehet? Nem lesz túl vastag azon a részen a fény zselé? Vagy van valami trükk, hogy ne essen le a kő de ne is keljen rá fényt kenni? Még ilyennel sosem díszítettem, ezért nem tudom, hogy kell.

A segítő válaszokat előre köszönöm.



#díszítés #fényzselé #gél lakk #Géllakk díszítés #díszítő kő
2019. júl. 4. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Gem glue gel-t vegyél és ahova szeretnéd feltenni, oda tegyél a gél lakk tetejére egy kicsit. Vagy sima építőzselével próbáld ki, abból pici pötty és finoman nyomd bele a köveket, szerintem az is bírni fogja. A kő nem egy nagyobb méretű körömékszer, pár követ tuti ki fog bírni az építőzselé is, nekem is bírta a vendégeim kezén. :)

Nos a fényzselé szabálya, hogy azt amúgy is vékonyan kell kenni. Így a köveken se lenne vastag, DE nem kell a kövekre kenni! Azokat óvatosan kikerülöd. Még egy verzió, ha fényzselé tetejére teszel pici pöttyöket tipragasztóval (nem pillanatragasztó meg hasonlók) és abba teszed a köveket. A tipragasztót lámpázni sem kell, magától megköt levegőn, csak vigyázni kell, hogy keveset használj, különben bemattulhatnak a kövek.

2019. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket 😊!
2019. júl. 5. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

én zselérétegbe ültettem ilyeneket, nagyon tartós volt. (a géllakkra és az alatta zseléből készített körmökre húztam 1 réteg átlátszó zselét)

fedőlakkot tettem még rá. ha nincs ilyen ültetőzseléd, nekem a sima is jó volt.

2019. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!