Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha 16 évesen elkezdtek...

Gáz ha 16 évesen elkezdtek érdekelni a sminkes dolgok?

Figyelt kérdés
Eddig egyáltalán nem érdekeltek, de mostanában egy kis szempillaspiráltól, alapozótól, és szájfénytől jobban érzem magam. Plusz vettem egy két sminkterméket, de csak itthon használhatom őket, mert a szüleim nem engedik. Ezek amiket leirtam, beleférnek a hétköznapokba?
2019. júl. 12. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De csak annyit használj amennyiben még jól érzed magad és csakis magad miatt. Ne másoknak akarj megfelelni.
2019. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kieg: kicsit félreérthető lett. Nem gáz, persze, hogy belefér.
2019. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csakis magam miatt használom, és köszönöm a választ 😊
2019. júl. 12. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. 16 évesen még az én szüleim is megengedték a sminkelést, pedig az enyémnél szigorúbb szülőket nemigen találni. Persze iskolába nem, mert ott tilos volt, ahova én jártam.
2019. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány már ennél többet is használ, akár fiatalabb korban is. Szóval persze, ez teljesen okés.
2019. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a lányok többsége már régebben elkezd sminkelni. Én is sminkeltem már akkor, de figyelj nagyon oda, hogy lemosd rendesen ha már nem kell :) Tönkreteszi az arcot, de ha mindig lemosod alaposan, nem lesz gond. És nézz tutorialokat, mert én pl beleestem a tinédzserkori hibákba és visszanézve elsírom magam, ahogyan sminkeltem :D
2019. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!