Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés
Kiscica999 nevű felhasználó kérdése:

Gáz ha 16 évesen elkezdtek érdekelni a sminkes dolgok?

Eddig egyáltalán nem érdekeltek, de mostanában egy kis szempillaspiráltól, alapozótól, és szájfénytől jobban érzem magam. Plusz vettem egy két sminkterméket, de csak itthon használhatom őket, mert a szüleim nem engedik. Ezek amiket leirtam, beleférnek a hétköznapokba?

júl. 12. 10:26  Privát üzenet  

A válaszok
Persze. De csak annyit használj amennyiben még jól érzed magad és csakis magad miatt. Ne másoknak akarj megfelelni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont júl. 12. 10:30 Privát üzenet
Kieg: kicsit félreérthető lett. Nem gáz, persze, hogy belefér.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 12. 10:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csakis magam miatt használom, és köszönöm a választ 😊

# 3/6Időpont júl. 12. 10:33 Privát üzenet
Dehogy gáz. 16 évesen még az én szüleim is megengedték a sminkelést, pedig az enyémnél szigorúbb szülőket nemigen találni. Persze iskolába nem, mert ott tilos volt, ahova én jártam.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont júl. 12. 10:53 Privát üzenet
A legtöbb lány már ennél többet is használ, akár fiatalabb korban is. Szóval persze, ez teljesen okés.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 12. 11:32 Privát üzenet
Szerintem a lányok többsége már régebben elkezd sminkelni. Én is sminkeltem már akkor, de figyelj nagyon oda, hogy lemosd rendesen ha már nem kell :) Tönkreteszi az arcot, de ha mindig lemosod alaposan, nem lesz gond. És nézz tutorialokat, mert én pl beleestem a tinédzserkori hibákba és visszanézve elsírom magam, ahogyan sminkeltem :D

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 15. 14:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek érdemes még próbálkozni? Vagy már nem is fogja érdekelni az unokája?
Mi a véleményetek a következő sminkes átalakulásról?
Távcsővel fényképezés. Érdekelni, hogy lehetne házilag összekombinálni, távcsövet a fényképezőgéppel. Csinált már ilyesmit valaki?
A Néppárt addig rágja a fidesz kizárásának gumicsontját hogy mire döntésre jutnak rég senkit se fog érdekelni, sőt lehet a fidesz előbb megy el magától mint a döntést megvárja?
Mit kérjek karácsonyra? 13/L (semmi sminkes cucc ötletet)
Mi a véleményetek a Glamour Makeup Academy-ről? Színvonalas az oktatásuk. Volt esetleg, aki itt végzett és sminkesként el tudott helyezkedni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!