Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? 13/L...

Mit kérjek karácsonyra? 13/L (semmi sminkes cucc ötletet)

Figyelt kérdés
Könyvet már kértem, tabletem van (nem valami jó de nekem megteszi), telefonom is. szeretek lovagol,gitározni(van)...Mielött még valaki írná saját készítésű ajándékot adok minden család tagomnak is és már jótékonykodtam is. Hasznos, jó tippeket várok

2013. dec. 10. 18:07
 1/4 anonim válasza:
Írtad, hogy gitározol. Én is, és mióta elkezdtem, mindig van valami gitáros cucc, amit szeretnék, tegyük hozzá, hogy én elektromoson és akusztikuson is játszom, és kifejezetten érdekel a dolog technikai oldala is, a különböző elektronikai dolgok, effektek, kiegészítők, hangrögzítés, stb. Idén például egy olyan mikrofont fog hozni a Jézuska, amivel jó minőségben tudok felvenni, meg egy phaser pedált. Meg jelentős mennyiségű könyvet, mert nagyon szeretek olvasni is. 17/f
2013. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor hasonlítunk egy kicsit mert énis imádok olvasni meg gitározni és kösz a tippet, de többet hogy tudjak válogatni:)
2013. dec. 11. 17:02
 3/4 anonim válasza:

Szia:)

Szerintem kérhetsz például valamilyen parfümöt vahy akár sprayt:)

De most az ilyen korú lányok közt könyvbe most nagyon népszerű a :Szent Johanna Gimi vahy a Bábel. Mind kettő Leiner Laura írása.

Vagy pl.: kérhetnél egy gitár pengetőt vagy én láttam olyat is hogy egy ilyen karkötő szerűségre egy pengető van ráfűzve.

De akár kérhetsz valamilyen táskát.

Remélem tudtam segíten és...Kellemes ünnepeket:)

2013. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm eddig negzon jó tippek de már lassan megkapom:)Kellemes ünnepeket :)
2013. dec. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!