Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Mennyire bírja az ezüst a vizet?

Páromtól kaptam egy 925%-os (ez volt a Garancia jegyre írva, nem tudom mit jelent) ezüst nyakláncot, fehér arany medállal. Mennyire ajánlatos fürdés közben viselni, mennyire bírja a vizet?

júl. 12. 22:45  Privát üzenet  

A válaszok
nem ajánlatos ezüsttel vízbe menni mert betud feketedni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont júl. 12. 23:00 Privát üzenet
Az ezüst még mindig jobb a bizsunál, tartósabb, és azért nem lesz baja ha időnként víz éri. De én azért nem hagynám magamon minden nap fürdéshez, mert ki tudja meddig fogja úgy bírni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 12. 23:26 Privát üzenet
Tau bácsi nevű felhasználó válasza:

Ezüst láncom van,925-ös,mindennap tusolok vele.Befeketedni az izzadságtól vagy termálvíztől szokott.Édesvíztől nem.Ha elszíneződik akkor leveszem és bő szódarbikás vízben megsikálom,egy fogkefével.Visszanyeri az eredeti színét.Évek óta megvan.

A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 13. 00:07 Privát üzenet
Én ezüst gyűrűben élem az életem, fürdés, mosogatás, minden. Soha nem feketedik be, kivéve amikor a hévízi tóba bementem és magamon felejtettem. Na akkor korom fekete lett. Mondjuk a nyakláncot én nem hordanám éjjel nappal, este mielőtt fürdök úgyis leveszem mert aludni nem akarok benne mivel kényelmetlen, elszakad stb.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont júl. 13. 00:12 Privát üzenet
Kenes kozegben feketedik az ezust-tehat termalviz, gyógyvíz. Egyebkent nem.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 13. 02:19 Privát üzenet

Kénes vízbe ne menj vele. Kb ennyi.

Ezüst ékszereim csak akkor veszem le, ha takarítom őket. Tehát ebben fürdök, alszok, dolgozok...semmi bajuk nincs.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 13. 12:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Barátnőmnek vettem ezüst fülbevalót de fáj neki tőle a füle ahol vettem bolt ott azt mondták hogy ha nem bírja a füle lehet rá venni neki valami lakkot azzal bekenni és úgy bírni...
Nektek bejön ez a arany tetoválás matrica? Mi a véleményetek róla? Nem drága egy kicsit? Hány napig bírja?
A tibeti ezüst fülbevalótól lehet valami baja a fülemnek, hogyha a bizsut nem bírja?
925-ös ezüst ékszerrel lehet együtt fürödni? Hogy bírja a vizet?
Igaz, h ha a fülem nem bírja sem az ezüst, sem a bizsu (csak az arany) fülbevalókat, akkor ha bekenem átlátszó köröm lakkal bírni fogja?
A nemesacél és az ezüst bírja egymást?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!