Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit sminkeljek hogy idősebbnek...

Mit sminkeljek hogy idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok de kb 13nak nezek ki

Nem volt meg barátom és sztem ezért

Szerintetek miket használják h idősebb és szebb legyek?

Pattanás mentes száraz bőröm van

Előre is koszi!😘


2019. jan. 7. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Youtube: make up to look older/make up to look older than your age

Nezz meg par vidit, ha angolul nem is tudsz, a hasonlosagokat csak kiszurod

2019. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég akármilyen normális smink hogy idősebbnek nézz ki,amiben van alapozás,kontúrozás,szemtus,pilla és szemhéjfesték. Ettől már alapból mindneki idősebbnek néz ki. De ha konkrétra vagy kíváncsi,ahhoz látnom kéne az arcod,hogy melyik részét hogyan kell átkontúrozni. De szerintem addig örülj még fiatalabbnak nézel ki,az sosem gond :D Pár év múlva majd örülsz ennek.
2019. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a sotetebb szinektol az ember mindig idosebbnek nez ki, ez ruhara is vonatkozik, en legalabbis azt tapasztaltam, a fekete az nem csak slankit de felnottesebbe is tesz, ahhoz egy sotetebb szinu szemsmink az szerintem nyero, bar azert ez stilustol, arcformatol meg mindentol fugg, szoval igy nehez megmondani. szerintem csak kiserletezgess, aztan talalsz majd valami olyat amiben tetszel magadnak es nem nezel ki annyira fiatalnak (az meg hogy nem volt meg baratod az nem tudom ezt hogy befolyasolja, de oke:D)
2019. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!