Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 32 évesen, hogyan sminkeljek?

32 évesen, hogyan sminkeljek?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam semmit, csak szempilla spirált még tiniként, de már azt se. Most már igencsak vannak szarkalábak a szemem alatt, és kicsit vizenyős reggelente. Hogyan tudnám szépen eltüntetni ezeket, és mit csináljak, hogy ne legyen több szarkaláb? Tudom, hogy idővel ezek előjönnek, de nem lehet késleltetni?
2018. dec. 9. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sminkkel nem lehet szarkalábat eltűntetni.
2018. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sminkkel nem igazán lehet eltüntetni, gyakran inkább még hangsúlyosabb mikor próbálják lefedni. Hideg kamillateás borogatást szoktam használni a szemem alá a vizesedésre (szimplán a teafiltert be kell vizezni, berakni a mélyhűtőbe és reggel pár percig ezzel hűtőm a szemem alatti részt). Jade rollert vettem még a vizesedés ellen, ez is egész hasznos főleg ha le van kicsit hűtve.


Szarkaláb ellen meg inkább szemkörnyék ápoló krém kellene, mert ha elkezded korrektorral lefedni a hibákat kiszáríthatja a bőröd, attól meg még csúnyább lesz.


Ha mégis nagyon le akarod sminkelni akkor előbb használj szemránckrémet meg esetleg utána hidratáló primert és ha beszívta a bőröd akkor mehet rá kevés folyékony korrektor, ezt szivaccsal dolgozd el és egy kevés púderrel fixáld.

2018. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. dec. 9. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a lakóhelyeden jó kozmetikus, kérdezd meg, hogy vállal-e sminktanácsadást, én voltam már egy ilyenen, és nagyon hasznos volt, kb. 1 órában elmagyarázta, megmutatta, mi áll jól, utána pedig előtte gyakoroltam, amíg nem ment minden jól :)
2018. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ránctalanito kremek hasznalata, szerumok, de esetleg egy feltotesre erdemes felre rakni, jo minosegu alapozo hasznalata, szemceruza, alapozo, szemoldok ceruza, spriral, ruzs, pirosito vagy bronzosito, puder, szemhejpuder, puder, kb ezek eleg igy alapnak.
2020. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!