Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Beleragadt a fülbevaló a...

Beleragadt a fülbevaló a fülembe, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom kell forgatni naponta stb. Forgott ez miatt nem szenteltem nagyobb figyelmet rá, az viszont tényleg nagy figyelmetlenség volt, hogy jó ideje nem vettem ki és hátul a fém tartóval eleve nagyon megvolt szorítva. Most ott tartok, hogy a fülbevaló forog de az a fém cucc szinte teljesen a fülembe van, nem forog és hátul alig látszik ki. Lehet belőle bajom? Pl. Hogy lekell vágni a fülemből? Nem volt begyulladva vagy ilyesmi, most duzzadt meg egy picit amióta észrevettem és babrálni kezdtem.

2019. júl. 19. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A hátsó részét is forgatni kell, mozgatni. Esetleg alkoholos vattával törölgesd minden nap, amíg be nem gyógyul a seb. Ha túl szoros, vissza kell menni ahol belőtték, és megkérni, hogy vegyék lazábbra!
2019. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itthon szúrtam de vagy másfél éve. És eddig több fülbevalóm is volt és nem volt soha baj, ennél az utolsónál szorítottam meg mert alig jött át a cimpámon de nem gondoltam,hogy ez lesz.
2019. júl. 19. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Akkor szerintem menj vele bőrgyógyászhoz. De én a helyedben kivenném végleg, és hozzáértővel szúratnám és rakatnám be. Nekem is van, fülporcban, a világért se csináltam volna magamnak, ezt nem szabad házilag csináld magad módján, mert annak például ez a következménye.
2019. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!