Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon fáj oldalra (bordára)...

Nagyon fáj oldalra (bordára) a tetoválás? Illetve lehet tetoválótól érzéstelenítő krémet kérni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 11:54
 1/4 $$$$$ ***** válasza:
Igen az egy fajdalmas pont. De egyen függő hogy mennyire bírod. Mindenkinek mas a fajdalom küszöbe. Az érzestelenito kremrol keg meg nem is hallottam pedig eleggé tetko manias vagyok... Szerintem fontos a fajfalom is hiszen vele jár meg kell tapasztalni. Bar biztos nem mindenki van igy vele. Ďe biztos van olyan szalon ahol van eezestelenitö nem tudom. De pl .ahol en voltam es menni is fogok meg jo sokszor XD . Ott kinevetnenek ha kernel. Es megmondanak hogy ha nem bírod ne akard... Ki is van írva hogy a "tetoválás fáj ne rinyálj XD,,. Tehat szerintem nem kell az. Fáj de ki lehet bírni....
2019. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En ismerek olyat ahol lehet kerni zsibbaszto kremet de o nemetorszagban tetoval , itthon mar nem sokat van.
2019. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Helytől függ, van ahol orvosi diploma kell bármiféle érzéstelenítéshez.

Olyat is láttam már hogy a vendég saját szakállára kente be, oszt jó.


Az emberi test persze nem olyan mint egy ház ahol lekapcsolod a lámpát aztán setét van...😂

Össze-vissza van az idegrendszer bekötve mint az ökörhugyozás, fáj a leghülyébb helyeken. Szal az lesz, hogy valahol érzed, valahol kicsit, máshol meg nem. A hatás az idő előrehaladtával gyengül.


Általában az szokott lenni, hogy jól bezsírozzák, fóliát rá hogy jó meleg legyen aztán várni fél-egy órát hogy beszívódjon. Ha odaállítassz bedunsztolva, lehet nem küldenek el...

2019. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon fáj, de ki lehet bírni. Bordánál én is kértem krémet, anno volt az Invictusban (most már nincs), de nem használt sokat, tök felesleges volt.
2019. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!