Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kedden lett kész a tetoválásom...

Indi9111 kérdése:

Kedden lett kész a tetoválásom.3 óránként tisztítás, kénes foliázás. A bőröm alatt piros csíkok lettek. Elmentem az ügyeletre az orvos 1 perc alatt le rázott, kaptam antibiotikumot de most már gennyedzik is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol csináltattad? Szalonban? Kép?

Mióta szeded az antibiotikumot?

2019. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Linkelj rola fotot! Az egesz felulet olyan?

Tetovalokent igy latatlanban azt tudom mondani hogy szerintem az nem genny lesz csak valoszinuleg kisebesedett es/vagy tul lett foliazva/kenve es felazott rajta a var, az eleg rasnyan tud kinezni. Lehet hogy a melegtol fulledt be, sokakkal elofordul.

Antibakterialis szappannal (dm-es rossmannos leholcsobb is tokeletes) mosd le, aztan hagyd leszaradni, ne kenj ra mostmar semmit, vastag var lesz rajta, ami lassan esik majd le, de le fog gyogyulni.


Antibiotikumot ha nem muszaj ne szedj ra, mert a fel tetkod ki fog gyogyulni. Egy honapos gyogyult tetkon is nyomot hagyhat ha valaki antibiotikumot szed.

2019. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
100%

Mi az a kénes fóliázás?

Konkrétan milyen termékekkel tisztítod és kened?


Ha esetleg zöld színű Clarasept szappant használsz, azonnal dobd ki!!! Az új receptúra ként tartalmaz és konkrétan lerohasztja, leégeti a friss tetkót.


Üdv,

karinadiangeli

2019. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzilKa ***** válasza:
100%

Szerintem még szedd végig most már az antibiotikumot, antibakteriális szappannal mosd le (jó a dm-es Balea, amit a kolléga írt fentebb), óvatos papírtörlős szárítás után nagyon vékonyan kend be Alsol kenőccsel (gyógyszertárban kapható), és egyáltalán ne fóliázd! Hagyd szabadon. Ezt napközben 3-4x csináld meg, 1-2 nap és el kezd rendbejönni.


karinadiangeli

2019. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Bradoline szappannal mostam le és bepanthennel kentem. Most már jobban néz ki mióta nem foliázom. Linkelnék képet de nem tudom hogy kell.
2019. júl. 28. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Képet bármelyik képfeltöltő oldalra felteszed és onnan belinkeled
2019. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2019. júl. 28. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!