Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A nyakamon mennyire fajni egy...

A nyakamon mennyire fajni egy kisebb tetoválás meg első tetkokent hova érdemes ahol nem annyira fáj?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Hogy mennyire fájna nyakon? Nem tudom. mindenki máshogy reagál. Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani. Nekem a bal alkaromon és a csuklómon van. 5 órán át tartott. rosszabbra számítottam. teljesen viselhető volt. Szóval én úgy tudom, hogy többnyire azt mondják, hogy az alkar,csukló,váll fáj a legkevésbé.

Illetve, ha nem bánod, adok egy tanácsot. Ne törődj a fájdalommal. ne izguld túl a dolgot. Sok sikert!

2019. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Ezt most úgy írom, hogy rengeteg tetoválásom van. Nyakra szerintem ne tetováltass, se kézfejre. Pláne ne elsőre... Full megbélyegzed magad.

2019. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
58%
Előbb tanulj meg helyesen írni.
2019. aug. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NigelB ***** válasza:
10%

Ahogy #2 írja: Full megbélyegzed magad.


Gondolkozz el rajta, hogy egy divat miatt tönkreteszed magad ÖRÖKRE. Mert soha többet nem lehet eltávolítani. A divat változik Honnan tudod, hogy 20 év múlva nem pont az lesz a divat, hogy kiröhögik a tetkósokat.

Mellesleg minden divatot túl lehet élni. A hülye ruhát le lehet vetni, a lila hajat le lehet vágni, a kopasz fejen kinő a haj, a piercing-et ki lehet venni. Egyedül a tetkó az, amit életed végéig hordasz. 60 évesen is. Hogy fogsz kinézni akkor? Mit mondasz majd az unokádnak? Ezen elgondolkoztál?


Én csak segíteni próbáltam. Mindenki úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja. Legfeljebb megbánja később. :(

2019. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!