Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Tetoválás

A kérdés

A nyakamon mennyire fajni egy kisebb tetoválás meg első tetkokent hova érdemes ahol nem annyira fáj?

aug. 14. 00:35  Privát üzenet  

A válaszok

Hogy mennyire fájna nyakon? Nem tudom. mindenki máshogy reagál. Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani. Nekem a bal alkaromon és a csuklómon van. 5 órán át tartott. rosszabbra számítottam. teljesen viselhető volt. Szóval én úgy tudom, hogy többnyire azt mondják, hogy az alkar,csukló,váll fáj a legkevésbé.

Illetve, ha nem bánod, adok egy tanácsot. Ne törődj a fájdalommal. ne izguld túl a dolgot. Sok sikert!

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 09:31 Privát üzenet

Szia!

Ezt most úgy írom, hogy rengeteg tetoválásom van. Nyakra szerintem ne tetováltass, se kézfejre. Pláne ne elsőre... Full megbélyegzed magad.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 11:14 Privát üzenet
Előbb tanulj meg helyesen írni.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 15. 06:09 Privát üzenet
NigelB nevű felhasználó válasza:

Ahogy #2 írja: Full megbélyegzed magad.

Gondolkozz el rajta, hogy egy divat miatt tönkreteszed magad ÖRÖKRE. Mert soha többet nem lehet eltávolítani. A divat változik Honnan tudod, hogy 20 év múlva nem pont az lesz a divat, hogy kiröhögik a tetkósokat.

Mellesleg minden divatot túl lehet élni. A hülye ruhát le lehet vetni, a lila hajat le lehet vágni, a kopasz fejen kinő a haj, a piercing-et ki lehet venni. Egyedül a tetkó az, amit életed végéig hordasz. 60 évesen is. Hogy fogsz kinézni akkor? Mit mondasz majd az unokádnak? Ezen elgondolkoztál?

Én csak segíteni próbáltam. Mindenki úgy teszi tönkre magát, ahogy akarja. Legfeljebb megbánja később. :(

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 15. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten hol érdemes úgymond 3d tetoválást csináltatni ahol tényleg profi munkát végeznek?
Nyíregyházán ki a legjobb tetováló? Hova érdemes menni?
Érdemes szemöldöktetoválást csináltatni? Milyen tapasztalataitok vannak? Nem bántátok meg?
Melyik tetováló “pisztoly”-t érdemes megvennem?
Milyen mintákat érdemes/nem érdemes tetováltatni? Hol érdemes tetováltatni?
Hol érdemes old school/new school tetoválást varratni, ahol nem aranyárban megy, de ügyesek?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Tetoválás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!