Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen mintákat érdemes/nem...

Milyen mintákat érdemes/nem érdemes tetováltatni? Hol érdemes tetováltatni?

Figyelt kérdés

Én valami ilyesmire gondoltam persze sok változtatással.

[link]



2018. nov. 12. 21:37
 1/6 A kérdező kommentje:
(Hol érdemes tetováltatott Szegeden) 16/f
2018. nov. 12. 21:40
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ettől aztán tényleg egy fenegyereknek fogsz tűnni és nem egy bohócnak... De ne aggódj, a tetkós prolik közül nem fogsz kilógni.
2018. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne mások véleményét tartsd szem előtt ennél a kérdésnél. Olyan mintát varrass, ami amellett, hogy neked tetszik, jelent is valamit, emléket idéz fel, motivál, és akkor 50 évesen is büszkén fogod viselni. Semmiképp se csináltass menőségből vagy hirtelen felindulásból, mert amitől most faszának tűnsz, pár év múlva a hátad közepére se kívánod majd. Ha mindrnképp hasonló mintát szeretnél, mint amilyet mellékeltél a linkben ( ami megjegyzem, szerintem eléggé tucat ) tetesd takarható helyre, hogy a későbbiekben ne érjen miatta diszkrimináció. ( pl. az első válaszolóhoz hasonló szűklátókörűeknél, munkánál, stb. ) Nekem 2 van, egy a hátamon, és egy a vádlimon, mindkettőt 18 évesen varrattam, de éveket agyaltam, mielőtt megcsináltattam. 19/l
2018. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és Szegeden a Sun City tattoo-s srácokat ajánlom. Profik, korrekt árakkal.
2018. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a legjobb barátommal majdnem egyforma tetkót szeretnénk csináltatni, és már 1 éve gondolkodunk rajta milyen tetoválást csináltassunk és 1 év ,ha nem több idő, még biztos kell a teljes körű utánanézésnek és megcsináltatásának.
2018. nov. 13. 17:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Azert arra gondolj h hogy fogod megmagyarazni a gyerekednek ezt a felelmetes halalfigurat. A frasz ki fogja torni tole. Eleve egy csomo csajt is kizarsz...oszinten, a vilag legjobb pasijaval se jonnek ossze ha maga a HALÁL nezne szembe velem a karjarol...sose ertettem ezeket a felelmetes, undorito motivumokat. Pedig alapbol szeretem a tetkokat. De ami elborzaszt vagy undort kelt, az minek?
2018. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!