Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kinek milyen tetoválása van?...

Kinek milyen tetoválása van? Melyik testrészetekre tetováltattatok? Hol fáj a legjobban? Tényleg igaz hogy csak hibátlan bőrre lehet tetováltatni?

Figyelt kérdés
Tudom sok kérdés van egyben, de tényleg kíváncsi vagyok. :)

2015. ápr. 21. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Csuklómon egy angyal, a kulccsontomon egy madártoll van. Kulccsont nekem jobban fájt mint a csukló. Hibátlan bőr alatt mit értesz? Nyilván ha sebes vagy kiütéses vagy hasonló akkor nem szabad ráfirkálni.

Ja és ősszel tervezem a következő tetkót, a bokámra, de még nemtudom mit.


24N

2015. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egész hátam tele van,máshol nincs. Gerinc közelében fájt a legjobban, de 1-2 óra varrás után nekem mindenhol pihennem kellett,sok volt.

hibátlan bőr alatt mit értesz? természetesen anyajegyekre nem tudnak tetoválni, de ki tudják kerülni.

22/n

2015. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egész karos színes van.

A felkarom belső felén, ahol olyan nagyon vékony a bőr, ott fájt a legjobban.

26N

2015. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Felkar kívűl.

Derék (hátul.)

Lapocka.

Mellkas (mell közepétől 2 oldalra kifelé halad.)


Derék közepe meg a 2 mell közti részt jobban megéreztem, de amúgy szeretem azt az érzést, felér egy orgazmussal.

2015. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lapockámon van a horoszkópom jele, a bokámon pedig római szám. Egyik sem volt nagyon vészes. A csuklómra is szerettem volna, de nem lehet, mert télen ekcémás mindig az a rész :S
2015. ápr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

sziaa nekem csuklon felirat

bokán felirat

melkason felirat lábon jobban fajt .

hegek pl mutéti hegek eltakarasara is szoktak tetoválást készitettni. nm csak hibátlan borre

2015. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia nekem szemoldokom van kitetovalva, egy masni a karomon es egy szöveg az alkaromon szemöldök egyáltalán nem fajt sokszor olyasmi érzés volt mintha csak tollal rajzolnanak a könyököm környéken fajt picit. Es most szeretnek combfix tetkot viszont sokan azt mondtak h ne csinaltassak mert kurvnak fognak nézni es mivel nem akarok annak kinézni nagyon gondolkodom h megcisnaltassam e
2015. ápr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Összesen 4 tetoválásom van. Van egy felirat az egyik csuklómon, egy dátum római számokkal a másik alkaromon, egy kisebb minta a tarkómon és egy közepesen nagy minta a bordámon. Egyértelműen a bordámon fájt a legjobban, kb. 3 és fél óra szenvedés volt:D a többi simán kibírható, sőt, én is szeretem azt az érzést:)
2015. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettő elég nagy.

Az egyik az oldalamon van kb. medencecsontnál kezdődik és épp melltartó alatt végződik.

A másik a hátamon van, kb. két tenyérnyi. A hátam jobb oldalán van, nagyjából nadrágtól-melltartóig tart. Mind a kettőnél sokat kellett színezni, főleg az oldalamnál.


Az első az oldalam volt, na az szerintem nagyon rossz. Elejétől a végéig nagyon fájt, 2 és fél óra után már nagyon szenvedtem, de kibírtam a majdnem 4 órát.


A hátam egyáltalán nem volt para, nagyon élveztem. Persze fájdogált, de megszoktam és utána tényleg csak arra koncentráltam hogy készül és nagyon boldog voltam, élveztem az érzést :D


Így a tapasztalatok után, ha fogok varratni a másik oldalamra (bár elvileg megfogadtam, hogy nem), biztos hogy lefújatom érzéstelenítővel :)


21/L

2015. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fél hátam ki van varrva, van még a csuklómon és a fülem mögött is. Ez utóbbi fájt a legkevésbé :)

Ahol vékonyabb a bőr, ott rosszabb, bár én ezt mondom, h a tetoválás annak fáj leginkább, akinek alacsony a fájdalomküszöbe...párom tetovál, mostanában szokás, hogy néhányan úgy jönnek hozzá, hogy bevesznek egy fájdalomcsillapítót. Én ebben nem hiszek, de sokan esküsznek rá.

2015. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!