Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Emberek, akik szeretik az...

Emberek, akik szeretik az animéket! Ti tetováltatnátok/tetováltattatok magatokra animéből/mangából valami jelképet, karaktert, idézetet, szimbólumot?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az? Megbántátok? CSAK KÍVÁNCSISÁGBÓL kérdezem.

2013. nov. 26. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én jogosan mondom, hogy fan vagyok - de semmiféleképpen nem, tutira megbánnám hogy egész életemben egy anime gyerek van a csuklómon pl.
2013. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez egy jó kérdés. Alapból nem tervezek tetoválást, de ha mégis, akkor esetleg egy Szabadság Szárnyait (SnK) vagy hasonló jellegű jelképet vagy kanjit elfogadnék mondjuk a lapockámra vagy ilyesmi (szal ahol nem nagyon feltűnő).
2013. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a tetoválásokat viszont nem kedvelem.
2013. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Shingeki no Kyojin. :D Pont erről jutott eszembe ez a kérdés: [link]

[link]

2013. nov. 27. 13:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

háá uccsó rivaille volt! :D

am max hennával kuroshitsuji-ból Ciel jobb szemét csípőmre

2013. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rivaille <3

Amúgy nekem is a Jiyū no tsubasa tetszik a AoT-ból.

2013. nov. 27. 15:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Van több is és lesz is még a későbbiekben :)
2013. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vagyok nagy anime fan, de szerintem egy jelkép, szimbólum, valami szervezetnek vagy nem tudom a logója meg ilyenek, esetleg híres idézet elmenne, de, hogy egy karakter díszelegjen valakin, az szerintem erős túlzás. Azt se szeretem, ha egy színészről varrnak portrétetoválást, bár mindenkinek más az ízlése.

Szóval szerintem amiről nem ordít, hogy egy animéből van, de te, és akik ismerik rájönnek, akkor okés.

2013. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Gondoltam arra,hogy egyszer talán megcsináltatom a jobb karomra a Fairy Tail szimbólumát,mint Natsunak.
2013. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a Fullmetal Alchemist homunculus tetkóját csináltatnám meg. Önmagában is értelme van, sok hasonló ábrázolása van, de az FMA féle stílusban tetszik a legjobban.
2013. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!