Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért beszélsz le valakit a...

Miért beszélsz le valakit a tetoválásról tetoválóként?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan tetoválások amiket nem szívesen fogsz viselni pár év múlva. Lásd a ka kétezres évek legelejének sztárját, a ribi rendszámot... Gondolj bele milyen azt hallani egy tetoválónak, hogy az ügyfél szó szerint így hívja... Csak az eszedre akar hatni ha olyat akarsz...
2019. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

-túl fiatal és túl sokat akar túl hirtelen

-megalázó, emberi mélyóságában sértő amit kér

-hülyeségeket kér ami nem marad meg (pl fehér tinta eggyes tűvel tenyérbe....nem érdemes)

-hülyeségeket kér ami veszélyes (pl anyajegyre vagy közvetlen mellé, aztán bőrrákot meg az isten se látja ha kialakul)

-fejjel lefelé mert nekem lesz

-bármi amiért bizonyos környéken megverhetnek

-valami betegség vagy panasz ami veszélyessé/problémássá teszi a tetoválást (pl ekcéma? diabétesz okozta komplikációk?)

-sebek takarása túl korán (legalább egyévek kéne neki adni ha elég komoly volt...)



De az ilyesmit általában nem direkt lebeszélésként adom elő, csak mondom hogy gondolkozzon el, vagy hogy olvasson utána a dolognak hogy mit várhat

2019. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ufipufi válasza:
100%
Engem is lebeszeltek egy szalonban 19eves koromban. Es igy 33evesen total megertem. Koszonom a sracnak igy utolag is. 👽🖖
2019. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
14%
Legyen bármilyen ügyes és tehetséges egy tetoválo, olyan szépet nem tud alkotni mint “ Isten” ! Szerintem minden tetoválás csak ront a természetes szépségen, de ezt nem mindenki így látja....
2019. aug. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 labiapa válasza:
0%
A # 4/4 válaszadóval értek egyet.
2019. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 labiapa válasza:
48%

Változott a sorszám.

Szóval azzal értek egyet, aki ezt írta:

Legyen bármilyen ügyes és tehetséges egy tetoválo, olyan szépet nem tud alkotni mint “ Isten” ! Szerintem minden tetoválás csak ront a természetes szépségen, de ezt nem mindenki így látja....

A különbség annyi, hogy én a "természet" szót használom "Isten" helyett.

2019. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3

Szuper, de én 35 vagyok.

2019. aug. 28. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegnap beszéltem le egy vendégemet egy tetkóról. Egy pár hónapos kiírást ami a kulcscsontján van akart takartatni egy közismert rajzfilmfigurával. Aminek a piros masnija takarta volna a régit. Mondtam neki, hogy a piros szín egy idő után kin fog kopni és ha nem fogja újra ütni akkor át fog látszani.

Nagyon hálás volt nekem a tanácsomért.

Egy tetováló

2022. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!